NA ŻYWO DZIŚ !! 21.00 JACK CALEIB - 30 LAT UPODLENIA NARODU - MUNDUROWE ELITY POLAKÓW -FAGASAMI I LOKAJAMI NA POSYŁKI WROGÓW NARODU ZGROZA !!!20 września 2019
4 godziny pozostały.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

Horror w Walentowie. W matkę z dwójką dzieci uderzyły dwa pociągi

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ
fot. PAP

Matka z dwójką dzieci wjechała pod nadjeżdżający pociąg na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w Walentowie w woj. kujawsko-pomorskim. Po chwili w rodzinę uderzył drugi pociąg, jadący z przeciwnej strony.

31-letnia kobieta z dwójką 8-letnich dzieci 19 sierpnia br. wjechała rowerem pod nadjeżdżający pociąg relacji Łódź Fabryczna-Gdynia. Cała trójka nie żyje. Wszyscy

Po potrąceniu przez pierwszy skład, poszkodowani wpadli na tory obok i przejechał po nich następny pociąg. Lekarz stwierdził zgon 31-letniej kobiety i jednego z dzieci.

Policjanci przez dłuższy czas poszukiwali drugiego dziecka, które w chwili wypadku miało jechać obok na rowerze. Okazało się jednak, że poszukiwane dziecko także zginęło pod kołami pociągu.

Przejazd był niestrzeżony, na dodatek nie był objęty monitoringiem. Szczegóły wypadku wyjaśniają policjanci pod nadzorem prokuratury.

Źródło: pomorska.pl

One thought on “Horror w Walentowie. W matkę z dwójką dzieci uderzyły dwa pociągi

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: