DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Horror w Walentowie. W matkę z dwójką dzieci uderzyły dwa pociągi

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
fot. PAP

Matka z dwójką dzieci wjechała pod nadjeżdżający pociąg na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w Walentowie w woj. kujawsko-pomorskim. Po chwili w rodzinę uderzył drugi pociąg, jadący z przeciwnej strony.

31-letnia kobieta z dwójką 8-letnich dzieci 19 sierpnia br. wjechała rowerem pod nadjeżdżający pociąg relacji Łódź Fabryczna-Gdynia. Cała trójka nie żyje. Wszyscy

Po potrąceniu przez pierwszy skład, poszkodowani wpadli na tory obok i przejechał po nich następny pociąg. Lekarz stwierdził zgon 31-letniej kobiety i jednego z dzieci.

Policjanci przez dłuższy czas poszukiwali drugiego dziecka, które w chwili wypadku miało jechać obok na rowerze. Okazało się jednak, że poszukiwane dziecko także zginęło pod kołami pociągu.

Przejazd był niestrzeżony, na dodatek nie był objęty monitoringiem. Szczegóły wypadku wyjaśniają policjanci pod nadzorem prokuratury.

Źródło: pomorska.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

One thought on “Horror w Walentowie. W matkę z dwójką dzieci uderzyły dwa pociągi

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: