DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

CZARNECKI GŁOSI Z AMBONY. KOŚCIÓŁ POMAGA PIS

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

ECQieiBWsAEBVoZ.jpg

Europoseł Prawa i Sprawiedliwości Ryszard Czarnecki wspiera polityków swojego ugrupowania przez zbliżającymi się wyborami parlamentarnymi.

Czarnecki pojawił się w województwie dolnośląskim.

– Wczoraj wieczorem jeszcze Wiązów, dziś już przed południem Kamieniec Wrocławski, gmina Czernica, powiat Wrocław. Dożynki parafialne i misterium chleba. Nie pierwszy raz tu byłem i nie ostatni. Dziękuje za serdeczne przyjęcie, rozmowy i staropolską gościnność – napisałCzarnecki na Twitterze, chwaląc się m.in. zdjęciem ze swojego przemówieniem z ambony parafii pw. Miłosierdzia Bożego w Kamieńcu Wrocławskim.

aaaaaskdoedkddd.jpg

Na zdjęcie Czarneckiego na ambonie zareagowali internauci.

Kiedy Obatel Riczard Henry przyjął święcenia, żeby z ambony móc głosić?,Przez takich jak ty ludzie przestają chodzić do kościołaNowy ksiądz w parafii – możemy przeczytać w kierunku Czarneckiego.

Krzysztof Luft (były członek KRRiTV): Kościół w Polsce nie rozumie, żepracując na wygraną PiS-u pracuje też w nieodległej perspektywie na własną klęskę.

– Czarni wszystko dobrze rozumieją. Zawsze być z bieżącą władzą, która daje pieniądze. Nigdy przeciwko niej. Okupacja, PRL, PiS… Źle na tym wyszli?! – komentuje PR-owiec Wojciech Jabłoński.

Marek Sternicki (prakseolog): Hierarchowie kościoła katolickiego i nie tylko zawsze kombinowali, żeby w każdej sytuacji wyjść na swoje. Formacja oszukująca swoich wiernych, kontynuatorzy palenia na stosach, wypraw krzyżowych, przeżarta na wskroś kłamstwem i hipokryzją, azyl dla homoseksualistów i pederastów.

Tomasz Lis (Newsweek): Politycy PiS przemawiający do wiernych w kościołach. Polski Kościół rozmienia się na drobne i robi wiele, by miliony Polaków, które PiS-u nie popierają, widziały w nim głównie poplecznika partii rządzącej.

Stanisław Gawłowski (poseł, PO): Nie są to optymistyczne informacje. Młodzi Polacy porzucają religię. Jako katolik martwię się. Zastanawiam się, czy ludzie odpowiedzialni za kościół w Polsce potrafią wyciągnąć wnioski i podjąć odpowiednie działania?

ECPAbaBXUAACFRo.jpg

Z okręgu nr 3. (Wrocław) kandydatami Prawa i Sprawiedliwości w wyborach parlamentarnych są m.in.: Mirosława Stachowiak-Różecka, Paweł Herniak, Jacek Świat, Przemysław Czarnecki (syn Ryszarda Czarneckiego).

Facebook

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

One thought on “CZARNECKI GŁOSI Z AMBONY. KOŚCIÓŁ POMAGA PIS

  1. no właśnie, vatykan bezstronny w polityce, kurwa nie mogę już patrzeć na tych żuli w kieckach i ich fagasów z polityki

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: