Agentka ochrony przekazująca liścik pasażerowi/Fot. screen YouTube
Agentka ochrony przekazująca liścik pasażerowi/Fot. screen YouTube

Do niecodziennej sytuacji doszło na lotnisku pod Nowym Jorkiem. Agentka ochrony wręczyła przechodzącemu przez bramkę bezpieczeństwa pasażerowi karteczkę z napisem „Jesteś brzydki”. Kobieta została zwolniona.

Zdarzenie zostało uwiecznione na nagraniach z monitoringu. Na opublikowanym w sieci wideo widać, jak Neal Strassner przechodzi przez odprawę na lotnisku Greater Rochester w pobliżu Nowego Jorku. Gdy mężczyzna zbliża się do bramki wykrywającej metal, agentka ochrony wręcza mu liścik.
Pasażer nie spodziewał się tego, co ujrzał po rozwinięciu kawałka papieru, więc wziął tajemniczy liścik i z uśmiechem minął pracownicę lotniska. Kobieta, widząc to, zapytała, czy otworzy karteczkę. Okazało się, że w środku widniał napis „Jesteś brzydki”.

 Podróżuję nieustannie i nigdy coś takiego mi się nie zdarzyło – mówił Neal Strassner.

Mężczyzna postanowił zareagować na zachowanie agentki ochrony i zgłosił to do jej przełożonych. Pasażer opowiedział o niemiłej sytuacji, jaka była jego udziałem. Na reakcję lotniska nie trzeba było długo czekać, kobieta natychmiast straciła pracę.

„Zatrudniamy agentów ochrony zgodnie z najwyższymi standardami etycznymi i mamy zerową tolerancję na tego typu zachowań” – zapewniła Agencja Bezpieczeństwa Transportu.

Źródła: YouTube/o2.pl