DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

ZNACZNY WZROST NAPADÓW NA MŁODYCH LUDZI

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Nowe statystyki z Rady ds. Zapobiegania Przestępczości, BRÅ, pokazują, że napady na młodych ludzi wzrosły ponad dwukrotnie w ostatnich latach.

W kwietniu, maju i czerwcu tego roku zgłoszono 637 napadów na młodych ludzi poniżej 18 roku życia. Pokazuje wstępne dane z BRÅ. To znowu nowy rekord.

Po przeliczeniu na cały rok oznacza to 2548 napadów. Można to porównać z liczbą zgłoszonych napadów w tej grupie wiekowej w 2015 r. Było 1084 napadów. Oznaczałoby to wzrost o 135 procent. Więcej niż podwojenie.

– Może to być kwestia przeniesienia z napadu na osoby starsze i do sklepów, w których wcześniej dostępna była gotówka. Stało się trudniejsze, a następnie dołączasz do grupy, która również nie może się chronić. Mają także to, do czego inni młodzi ludzie chcą mieć dostęp, np. Motorowery, telefony i biżuterię, mówi Sven Granath, kryminolog ze szwedzkiej policji.

Jest to poważne przestępstwo, które zawiera elementy zarówno zagrożenia, jak i zysku, i jest również nazywane przestępstwem strategicznym, ponieważ utrudnia sprawcę przestępstwa. 

„A zatem jest to wielka obraza dla tych, którzy są narażeni na rabunek” – mówi Granath. 

SVT nie informuje jednak o tym, jak wygląda rozwiązanie przestępstw, które powodują brak bezpieczeństwa w społeczeństwie.

 

zrodlo:https://samtiden.nu/

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: