DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Kurt Volker: zakończenie wojny w Donbasie zależy wyłącznie od Rosji

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Specjalny przedstawiciel  na Ukrainie Kurt , podczas wywiadu dla Radia Swoboda, stwierdził, że ​​pokój w Donbasie zależy od zgody Rosji na przywrócenie integralności terytorialnej Ukrainy.

Zadeklarował, że ludzie, którzy mieszkają w Donbasie i cierpią z powodu konfliktu, nie zostaną zapomniani. „Tak bardzo chcielibyśmy zobaczyć tę chwilę, kiedy będą mogli prowadzić normalne i spokojne życie” – podkreślił.

„Ze wszystkich sił staramy się znaleźć rozwiązanie, ale to  jest źródłem tego konfliktu. To ona sprawuje nadzór nad tamtejszymi oddziałami zbrojnymi, wywiadem i gospodarką, kontroluje też lokalne struktury władzy. I jeśli tylko zgodzi się na przywrócenie integralności terytorialnej Ukrainy to nastanie pokój. Byłaby wtedy możliwość odbudowania gospodarki, połączenia rodzin. Byłoby to wszystko, co wiąże się z przywróceniem normalnego życia” – wyraził oczekiwania.

„Mam nadzieję, że w końcu Rosja to zrobi. Nie sądzę, że to, co Rosja robi na Ukrainie, okupując te terytoria, w jakiś sposób odpowiada rosyjskim interesom. Uważam, że to wszystko zaszkodziło Rosji i pomogło zjednoczyć się Ukrainie jako państwu. Tożsamość narodowa na Ukrainie jest silniejsza niż kiedykolwiek; jej prozachodnia, proeuropejska i pronatowska tożsamość również jest silniejsza niż kiedykolwiek. Dlatego nie sądzę, że to, co robi Rosja, pomoże jej. W każdym razie mam nadzieję, że w końcu się zatrzymają [Rosjanie – red.] i będziemy mogli zwrócić świat ludziom, którzy tam mieszkają – podsumował.

 

zrodlo:https://kresy24.pl

foto:fot. UNIAN

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: