DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Johnson & Johnson odkryli, że świadomie zezwalali na działanie azbestu w proszku dla niemowląt

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Fakty: Johnson i Johnson niedawno przegrali procesy o zaniedbanie, świadomie dopuszczając substancje rakotwórcze w swoich produktach higienicznych na bazie talku.
Refleksja na temat: Czy zaczynamy zmieniać tę stronę w erę, w której zdrowie i bezpieczeństwo ludzi nie są podstawowymi względami przy wytwarzaniu produktów konsumenckich?


Zaczynamy budzić się z faktu, że wydaje się, iż jest to reguła, a nie wyjątek, że duże zachodnie korporacje stawiają zyski ponad względami zdrowia ludzkiego. Wydaje się, że traktują wyłącznie zdrowie ludzkie tylko wtedy, gdy ich prognozy dotyczące potencjalnych procesów sądowych na drodze prawdopodobnie przekroczyłyby koszty niezbędne do zapewnienia bezpieczeństwa ich produktu.

Johnson & Johnson jest tylko jedną z długiej linii sprawców korporacyjnych, którzy wierzyli, że ukrywanie i kłamanie na temat znanych problemów zdrowotnych miałoby lepszy sens biznesowy niż poświęcenie czasu i zasobów, aby faktycznie rozwiązać te problemy zdrowotne w swoich produktach.

Znalezione obrazy dla zapytania johnson johnson zdjecia

Zanieczyszczony proszek dla dzieci: wysokość oburzenia
Można by pomyśleć, bez względu na zrozumienie, że wynik finansowy jest priorytetem dla większości prywatnych firm, że zdrowie i bezpieczeństwo matki karmiącej i jej noworodka byłyby święte dla każdej branży. Rzeczywistość jest taka, że ​​po prostu tak nie jest, chociaż J&J mógł od samego początku złagodzić ten problem.

Firmy wydobywające talk muszą podjąć dodatkowe kroki, aby zapewnić brak azbestu w talku. Zamiast tego J&J rzekomo dołożył wszelkich starań, aby go sfałszować.

Dowody sugerują, że firma nie tylko wiedziała o zanieczyszczeniu azbestem, ale również nie ostrzegła swoich klientów przed związkiem między proszkiem dla niemowląt a rakiem ani nie zastąpiła talku bezpieczniejszą alternatywą. W rezultacie J&J zagwarantował narażenie swoich klientów na działanie azbestu.

I niezależnie od ich wielkości i liczby, włókna azbestowe są śmiertelne przy każdej pojemności. Jak wielokrotnie podkreślała Światowa Organizacja Zdrowia (WHO), nie ma bezpiecznego poziomu narażenia. (źródło)

Świadectwo naukowca Jamesa Webbera
Zanieczyszczenie przez Baby Powder azbestem (minerałem naturalnie występującym w pobliżu talku) od dawna jest przedmiotem procesu sądowego. Ale dopiero w ostatnich latach zaczęły się dowody na rozwarcie obrony J&J – że firma nie miała pojęcia – i zagroziła jej sukcesem w przyszłych procesach.

Znalezione obrazy dla zapytania johnson johnson zdjecia

W marcu kalifornijskie jury przyznało 29 milionów dolarów Terry Leavitt, kobiecie, która powiedziała, że ​​azbest w produktach na bazie talku Johnson & Johnson spowodował jej terminalny międzybłoniak. Naukowiec środowiska James Webber zeznał w swoim głośnym procesie w Kalifornii i dokonał następujących obserwacji:

Podczas kilku godzin na stoisku Webber wyjaśnił, w jaki sposób przeprowadził testy, które wykazały „wyraźne” dowody zanieczyszczenia azbestem w kopalniach, z których J&J pozyskiwał talk.

„Testy, które widziałem [pokazują], że były obecne przynajmniej w 1971 roku i pod koniec lat 90. XX wieku”, powiedział Webber, który prowadził laboratorium azbestowe w stanie Nowy Jork.

Pomimo publicznego zaprzeczenia, J&J zaobserwował to zanieczyszczenie w wewnętrznych notatkach. W notatkach odrzucono ilość azbestu w talku jako „ślad”, twierdził Webber. Ale to była tylko optymistyczna interpretacja powierzchownych testów, powiedział: testy wykorzystały metody zbyt słabe, aby wykryć mikroskopijne włókna azbestowe. Webber nalegał, aby rzeczywiste wyniki testów ujawniły, że na gram talku mogą być miliony włókien azbestowych.

Niedokładne raporty J&J były rzekomo tylko wierzchołkiem góry lodowej. W niektórych przypadkach, zdaniem Webbera, zdjęcia dołączone do raportów J & J ujawniły, że „widzieli to i nie zgłaszali”. (Źródło)

I robi się gorzej
Wyrok w wysokości 29 milionów dolarów, wydany w Sądzie Najwyższym Kalifornii w Oakland, był ostatnią porażką konglomeratu opieki zdrowotnej w obliczu ponad 13 000 procesów związanych z talkiem w całym kraju. Według ZeroHedge sytuacja może się jeszcze pogorszyć dla J&J:

Udziały Johnson & Johnson spadły o ponad 5% po tym, jak Bloomberg donosi, że według osób znających tę sprawę Departament Sprawiedliwości USA prowadzi śledztwo w sprawie tego, czy Johnson & Johnson okłamał opinię publiczną o możliwym ryzyku raka związanego z proszkiem talku …

Teraz, wielkie jury w Waszyngtonie sprawdza dokumenty związane z tym, co urzędnicy firmy wiedzieli o jakichkolwiek substancjach rakotwórczych w ich produktach, powiedzieli ludzie.

Na wynos
Wydaje się, że korporacje od dawna chętnie podejmują obliczone ryzyko skrótów i odmów, zamiast zapewnić, że ich produkty są bezpieczne do użytku publicznego. Podejrzewam, że część naszego procesu zbiorowego przebudzenia zostanie wydana w nowym paradygmacie biznesowym, w którym zdrowie i bezpieczeństwo ludzkie stają się najważniejsze.

Richard Enos – praca magisterska zatytułowana „Anatomia przezwyciężenia siebie w Nietzsche” była tylko początkiem mojej podróży eksploracji świadomości. Od tamtej pory mieszkałem i uczyłem w Korei, studiowałem jogę w Indiach, napisałem książkę zatytułowaną Przypowieści dla nowej rozmowy, zbudowałem firmę produkującą filmy i przedstawienia teatralne (pandorasboxoffice.ca) i założyłem rodzinę. Podczas moich prac staram się wspierać pozytywne zmiany na świecie, ale mocno trzymam się maksymy CE „Zmiana zaczyna się w ciągu”. Jestem pokorny i wdzięczny, że dołączyłem do zespołu CE od kwietnia 2018 r. Jako autor. Możesz skontaktować się ze mną pod adresem richard@collective-evolution.com

zrodlo:https://www.naturalblaze.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

na pierwszych stronach
%d bloggers like this: