DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Niech PiS połknie tę żabę..

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Niech PiS połknie tę żabę

 

Otóż sądzę, że trzeba dać im wygrać!

Kto hakiem wojuje od haka ginie, na haku może zawisnąć. Jak to w świecie mafii bywa. Falenta był zdrowym umysłowo, godnym zaufania facetem, prawie bohaterem rządzącej partii, gdy nagrał i opublikował rozmowy oficjeli PO. Ośmiorniczki urosły do rozmiarów monstrum, brzydkie wyrazy wywołały obrzydzenie świętoszków pisowskich. A państwo teoretyczne weszło do języka. Bartłomiej Sienkiewicz okazał się wizjonerem, teraz mamy właśnie to o czym mówił. Państwo w alternatywnej rzeczywistości. Istniejące jako byt idealny w pisowskiej telewizji.

Niebawem zostaną tylko zgliszcza, te słynne dwie anatomiczne części ch… d… zrymowane z kamieni kupą. Stanie się tak jeśli magister Ziobro będzie wytaczał armaty przeciw profesorom prawa. Jeżeli będzie absolutnym władcą, trzymającym w swej małej rączce wielkie żelazne haki na wszystkich. Nawet na prezesa. Już zapomniał jak popiskiwał, jak się łasił do prezesa?

Falenta byłby ostatnim idiotą, gdyby nie nagrał także „swoich”. W tym świecie swoi stają się obcy dość łatwo. Wiadomo z ułańskiej piosenki, że kiedy „ułan z konia spadnie, koledzy – go nie żałują, kopytkami go tratują”. Tak jak prezes usiłuje stratować kuzyna Austriaka w sprawie dwóch wieżowców, o których już prawie zapomnieliśmy w nawale nieczystości jakie nas zalewają.

Dość dziwne wydają się listy Falenty do trójcy władców. W części są to komunikaty z nazwiskami „umoczonych” w sprawę. Inne kawałki to przykład manii wielkości: jestem skuteczny, powinienem dostać medal, jestem bohaterem, doprowadziłem do zniszczenia Tuska… Jeszcze inne, zwłaszcza te szantażujące prezydenta wskazują czy mogą wskazywać na brak piątej klepki.

Ci, którzy go hołubili uznali, że jest niebezpieczny i powinien siedzieć. Bohaterski dawniej dla nich Falenta obawia się o swe drogocenne życie, nie bez powodu. W więzieniu dzieją się różne rzeczy. Ma dobrego adwokata, który pewnie doradził mu te niespójności w epistolografii. Chodzi o to, żeby w razie potrzeby uznać go za wariata. Żeby nie poszedł siedzieć, gdy ujawni to czy owo, zwłaszcza owo, na temat zlecenia. Kto mu je dał i co obiecał. Za uziemienie Tuska na przykład. A wiadomo, że Tusk ma dla prezesa znaczenie symboliczne i demoniczne zarazem.

Elektorat PiS-u łyka te kłamstwa oraz afery jak wymienione wcześniej ośmiorniczki. Będzie łykał, dopóki starczy dóbr do rozdania, a one już się powoli kończą. PiS stylizuje się na filantropa, bogatego wujaszka co to rozdaje majątek. Nie swój majątek, dodajmy, bo to bankrut, nic nie ma. Daje to co ma od nas. Co dajemy w podatkach my wszyscy. Również totalna opozycja, do jasnej ciasnej!

Gdy kasa będzie pusta, nic do rozdania nie zostanie, wtedy ośmiorniczka, ów symbol luksusu do kupienia w każdym markecie cofnie się, zostanie usunięty ze zdrowego ludowego żołądka.

Śmieszą mnie rady dla KE i opozycji, totalnej czy cząstkowej, żeby odbierać elektorat PiS-owi udając, że się nie czyta, nie zna języków, bo to rzekomo lud obraża. Żeby jeżdżąc po wsiach jak prezydent Duda śpiewać ludowe przyśpiewki. Żeby opowiadać o małej dziewczynce spotkanej w Płocku czy innej miejscowości, która jest rezolutna i chce rządów PiS-u. Albo jeździć limuzyną jak prezes, wchodzić na estradki i straszyć tym, że jak wygra opozycja to wszystko zabierze.

Otóż sądzę, że trzeba dać im wygrać! Niech zjedzą na surowo tę żabę. Wali się kolej, nie ma przygotowania na kryzys, górnictwo się zapada, coraz dłużej czeka się na leczenie, wbrew kłamstwom nowego namiestnika od edukacji, związanego z pewną organizacją, że w szkole wszystko jest perfekt przygotowane przez uchodźczynię do Europy – Zalewską, wiadomo że nie jest!

Ch… d… kamieni kupa! Niech siedzą na stołkach, rządzą.

Opozycja powinna wziąć senat, mieć dużo, jak najwięcej miejsc w sejmie, żeby blokować niszczenie państwa, ratować co się da. Nie może wygrać wyborów. Nie powinna. Bo PiS w opozycji z ludem, któremu nie będzie z czego płacić to chaos do potęgi nieskończonej.

Gdyby udało się odbić prezydenturę, byłoby super. W to jednak wątpię, bo przecież był Duda, pan prezydent Rzeczypospolitej, z pięknie ubraną żoną w Białym Domu! Macie pojęcie? Byli u naszego przyjaciela Donalda, przecież jasne, że nie Tuska. Kupujemy od niego drogie zabawki a on nas za to, ten Trump wciągnie w wojenkę z Iranem, jak wcześniej wciągnęli nas w wojnę z Irakiem. A wiecie co powiedział ostatnio Trump? Otóż ogłosił, że wrogiem Ameryki większym niż Chiny jest Europa. Chwali Wielką Brytanię za brexit. Marzy o tym, żebyśmy też opuścili Europę! No tak! Flagi europejskie wyprowadzić i finito! Próba przed prawdziwym spektaklem już była w wykonaniu najpopularniejszej posłanki, ukochanej Beaty Szydło z broszką.

Opozycjo nie musisz mizdrzyć się i obiecywać, że dasz więcej. W życiu! Mów, że nie zabierzesz wszystkim, ale tym co dostają niezasłużenie, bo są bogaci, a biorą na dzieci, to wyrwiesz i dasz tym co zasługują, a jest ich sporo… nauczyciele, niepełnosprawni, pielęgniarki, administracja sądowa… Że rozliczysz kościół, nie będziesz Rydzykowi nabijał kabzy. Pedofilię ukarzesz. Przywrócisz praworządność.

I czekaj. Aż PiS połknie swoją żabę, popije piwem, którego nawarzył. Nie jedną, wszystkie żaby niech połyka, aż pęknie jak wawelski smok.

Krystyna Kofta
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: