DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Nie po raz pierwszy prezydent minąłby się z prawdą. Projekt ustawy o obniżeniu żołnierzom emerytur trafił do Sejmu?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Nie po raz pierwszy prezydent minąłby się z prawdą. Projekt ustawy o obniżeniu żołnierzom emerytur trafił do Sejmu?

Do wyborów tuż, tuż więc jak przystało na solidnego PiSowskiego funkcjonariusza prezydent Andrzej Duda nieomal bijąc się w piersi, bardzo emocjonalnie zapewniał w dniu Wojska Polskiego w Katowicach, że nigdy przenigdy nie złoży swojego podpisu pod ustawą, która obniżałaby emerytury wojskowym.

To „horrendalna plotka” i „wstrętna nieprawda” – powiedział patrząc żołnierzom prosto w oczy. „Nie ma w tej chwili żadnych takich planów ani założeń, aby cokolwiek takiego było przewidywane” – dodał.

Zapewniał, że pojawiające się plotki związane są z polityką i toczącą się w tej chwili kampanią wyborczą.

Andrzej Rozenek@ARozenek

Pan prezydent @AndrzejDuda przed chwilą powiedział, że pogłoski o obniżeniu uposażenia emerytów wojskowych to „wstrętne plotki”. Nie po raz pierwszy prezydent mija się z prawdą. W Sejmie skierowano do pierwszego czytania projekt ustawy obniżającej emerytury wojskowym!

Zobacz obraz na Twitterze

Jan Kowalski@anyideaforname

Chciał czymś przykryć Kofra.. Konfra .. Korfantego w Bundestagu. Jak widać nie wyszło.

„Mówię to z całą odpowiedzialnością. Jako prezydent Rzeczypospolitej nigdy nie podpiszę takiej ustawy” – zadeklarował, mówiąc że o podobnych obawach słyszał od „zaniepokojonych wdów”, które dzwoniły do niego w ciągu ostatnich kilku dni. Poprosił, żeby nie posługiwać się podczas kampanii „tego rodzaju kłamliwymi argumentami”.

Tymczasem, nie ma dymu bez ognia… Jak bowiem napisał na Twitterze Andrzej Rozenek, do pierwszego czytania w Sejmie został skierowany już projekt w sprawie obniżenia uposażeń emerytowanych żołnierzy.

Tomasz Siemoniak@TomaszSiemoniak

Przecież to rząd PiS złożył pod koniec 2016 w Sejmie projekt ustawy obniżającej emerytury wskazanym kategoriom żołnierzy. Projekt wciąż jest w Sejmie. Pan powołał ten rząd, Panie Prezydencie. Jakie „plotki”, jaka „wstrętna nieprawda”? Jak można uprawiać taką hipokryzję? https://twitter.com/rzeczpospolita/status/1161953852666634241 

Rzeczpospolita

@rzeczpospolita

.@AndrzejDuda: Pojawiły się plotki o obniżeniu uposażeń emerytalnych żołnierzy. To wstrętna nieprawda http://bit.ly/2yXGKLs 

Tomasz@tomito27

Pan Prezydent ma tylko cztery zadania:
1. wygłaszać ze łzami w oczach mowy pełne przerywników i patosu patriotycznego.
2. zawsze w gotowości mieć sprawny długopis
3. zawsze być gotowym na wyjazd na Nowogrodzką
4. w momentach kiedy nie płacze, uśmiechać się, nawet idiotycznie.

Z kolei gen. Mirosław Różański, były dowódca Generalny Rodzajów Sił Zbrojnych zauważył: „W Sejmie jest ustawa, która traktuje o obniżeniu świadczeń emerytalnych i gdyby ta ustawa została wycofana z tzw. zamrażarki uważam, że nie byłoby dyskusji, a ten ruch nie został zrobiony. Liczę na to, że prezydent przy swojej bardzo stanowczej deklaracji spowoduje, że może, jeżeli nie jutro, to może w poniedziałek, ustawa ta zostanie wycofana z parlamentu. Wtedy dyskusja zostanie zamknięta” – ocenił generał.

Borys Budka@bbudka

Dziś @prezydentpl @AndrzejDuda mówił o „horrendalnych plotkach” nt obniżenia emerytur żołnierzom. I że to nieprawda, że kampania wyborcza itp. Tymczasem to rząd PiS złożył taki projekt ustawy. http://www.sejm.gov.pl/Sejm8.nsf/PrzebiegProc.xsp?id=C3FE42A50274D0E6C1258080004C54AD 

Zobacz obraz na Twitterze

Źródło: naTemat

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: