DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Najnowsze: USA ujawniają nakaz konfiskaty dla irańskiego tankowca

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

MADRID (AP) – Najnowsze informacje na temat irańskiego supertankera w centrum napięć w Zatoce Perskiej (cały czas lokalne):

Widok supertankera Grace 1 na brytyjskim terytorium Gibraltaru, piątek, 16 sierpnia 2019 r., Gdy mija żaglówka. Prawnik reprezentujący kapitana irańskiego supertankera złapany w konflikcie dyplomatycznym powiedział w piątek, że kapitan nie chce już dowodzić statkiem, który potrzebuje napraw, które mogłyby uniemożliwić jego natychmiastowy wypływ z Gibraltaru. (AP Photo / Marcos Moreno)

12:35

Rząd USA twierdzi, że ma nakaz przejęcia tankowca w centrum konfliktu dyplomatycznego z powodu naruszenia amerykańskich sankcji, prania pieniędzy i ustaw o terroryzmie.

Biuro adwokata USA w Waszyngtonie twierdzi, że nakaz zajęcia i skarga o przepadek zostały otwarte w piątek.

USA starają się przejąć kontrolę nad tankowcem Grace 1, a także ze wszystkimi złożami ropy naftowej na pokładzie i 995,000 USD. Statek jest teraz na Gibraltarze.

USA zarzuca nielegalny dostęp do amerykańskiego systemu finansowego w celu wsparcia wysyłek do Syrii przez irański Korpus Strażników Rewolucji Islamskiej. Korpus został wyznaczony przez USA jako zagraniczna organizacja terrorystyczna.

Dokumenty sądowe twierdzą, że statek odbywał zwodnicze podróże, a sieć firm-przykrywek pomogła prać miliony dolarów.

14:35

Prawnik reprezentujący kapitana irańskiego supertankera złapany w konflikcie dyplomatycznym twierdzi, że jego klient nie chce już dowodzić statkiem, który potrzebuje napraw, które mogłyby uniemożliwić jego natychmiastowy wyjazd z Gibraltaru.

Tankowiec wraz z ładunkiem 2,1 miliona ton irańskiej lekkiej ropy pozostaje w piątek na kotwicy u wybrzeży Wielkiej Brytanii, dzień po tym, jak władze zniosły nakaz zatrzymania z powodu naruszenia sankcji Unii Europejskiej.

USA próbowały zatrzymać uwolnienie, ale przedstawiciele Gibraltaru twierdzą, że władze Iranu obiecały nie dostarczać paliwa do sankcjonowanej rafinerii w Syrii.

Prawnik dla trzech członków załogi zwolnionych z aresztu powiedział, że obywatel Indii, który był kapitanem Grace 1, poprosił swoich irańskich pracodawców o zastąpienie go.

 

zrodlo:https://apnews.com/

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: