DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

MEDIA OBWINIAJĄ GROŹBĘ BRUTALNEGO ISLAMIZMU

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Grazyna Rebeca

Nie dziele sie ze swiatem wiadomosciami o sobie....

ANALIZA. Relacje medialne w Szwecji charakteryzują się powtarzającą się ciszą na temat lewicowego ekstremizmu, ciemnieniem islamskiego terroryzmu i przesadą prawicowego ekstremizmu.

Bez przesady można powiedzieć, że szwedzkie media wprowadzają w błąd co do brutalnego ekstremizmu.

W Sydney mężczyzna, który krzyknął „Allahu Akbar”, wpadł w amok w środku wielkim krwawym nożem 13 sierpnia. Zabił jedną kobietę, a drugą dźgnął nożem, zanim przechodnie publiczność zatrzymali go krzesłami. Będą to tylko krótkie notatki na temat „człowieka noża”. Stare szwedzkie media w ogóle nie wspominają, że wykrzykiwał islamskie okrzyki.

Odwrotna sytuacja dotyczy ataku na meczet pod Oslo 10 sierpnia . Relacja medialna z tego wydarzenia jest pozbawiona wszelkich proporcji. Dzień po dniu jest zapisywany i raportowany na pierwszych stronach mediów. Dzieje się tak pomimo faktu, że prawicowy sprawca został zatrzymany, ponieważ lekko zranił osobę w meczecie. (Przed atakiem zabił krewnego w domu.)

„Pojawia się obraz, który wskazuje, że czyn był motywowany nienawiścią”, informuje TT, którego artykuł został wydrukowany w wielu gazetach. Ale w mediach nie ma dyskusji na temat pełnego nienawiści i brutalnego islamizmu. Ani słowa

Fałszywe wiadomości informują, że nie wspominają o islamistycznym elemencie ataku w Sydney, jednocześnie zwracając uwagę na incydent w Norwegii.

Ale to nie pierwszy raz.

Zeszłej wiosny w szwedzkich mediach przeprowadzono te same systematyczne i fałszywe wiadomości.

Wiosenny terror w Nowej Zelandii i na Sri Lance

W zamachu terrorystycznym z 15 marca na dwa meczety w Nowej Zelandii prawicowy ekstremista z Australii zabił 53 osoby. Przez kilka dni cieszyło się to dużym zainteresowaniem i wciąż jest podkreślane w mediach.

Atak terrorystyczny 21 kwietnia na Wielkanoc w Sri Lance, gdzie 257 zostało zabitych w ataku islamistów przeciwko kilku hoteli i kościołów chrześcijańskich otrzymał znacznie mniejszą uwagę mediów i został szybko zapomniany. Dzieje się tak pomimo faktu, że jedna z najbogatszych rodzin muzułmańskich na wyspie była liderem w akcie terrorystycznym, z dwoma dorosłymi synami i żoną jako zamachowcem-samobójcą.

Lewicowi ekstremiści nie są wspomniani

Jeszcze mniej uwagi poświęca się mediom, gdy lewicowi ekstremiści stoją za przemocą. Wybuch poza duńskim organem podatkowym w Kopenhadze w dniu 6 sierpniazostał przeprowadzony przez lewicowego ekstremistę mieszkającego w Malmö, wcześniej skazanego za brutalne przestępstwa.

To zgłosiło duńskie media, ale żadne stare media w Szwecji nie podały tego linku. Jest to szczególnie godne uwagi, ponieważ duńskie media przebywają w Szwecji, by odkrywać fakty dotyczące podejrzanych sprawców. Wszystko to, podczas gdy szwedzkie media siedzą ze skrzyżowanymi rękami i nie chcą się zgłaszać, ponieważ dotyczy to lewicowych ekstremistów, z którymi dziennikarze mogą być blisko związani. Jakie jeszcze jest wytłumaczenie braku zgłaszania wiadomości ze Szwecji, które są publikowane w Danii?

W Stanach Zjednoczonych dwa masowe strzelaniny przeprowadzono w El Paso i Dayton w ciągu kilku godzin od siebie 7 sierpnia. Media na ogół mówią o prawicowym ekstremizmie, ale jedno z zabójstw zostało przeprowadzone przez lewicowy ekstremizm . Jest wyciszony. (Oprócz języka współczesnego tylko szwedzkojęzyczny YLE przekazuje te informacje po szwedzku.)

Zgłaszanie fałszywych wiadomości

Nie zwiększa to wiarygodności środków masowego przekazu, dlatego oczywiście, jeśli nie rozpowszechniają fałszywych wiadomości, stosuje się ocenę fałszywych wiadomości. Jest w edytorach wiadomości, którzy rezygnują z tego, czego nie należy zgłaszać. Tutaj można ujawnić najostrzejsze stronnictwo. Co jest wybrane? Czym jest nieracjonalnie duża przestrzeń?

Oczywisty przykład opublikowano dzisiaj. Większość strony głównej Svenska Dagbladet mówi o zagrożeniach ze strony prawicowego ekstremizmu. Dzieje się tak pomimo faktu, że redaktorzy gazety bardzo dobrze wiedzą, że policja bezpieczeństwa, której zadaniem jest ocena zagrożeń bezpieczeństwa, dokonuje kolejnej analizy: tysiące islamistów w Szwecji , zagrożenie dla Szwecji większe niż od dłuższego czasu oraz szósty islamista aresztowany przez Säpo .

Fakt, że ta strona tytułowa została opublikowana dzień poaresztowaniu mężczyzny, który miał kontakt z islamistą Akiłowem w Östersund za ostemplowanie przestępstwa terrorystycznego , jest od razu zdumiewający. Svenska Dagbladet przedstawia równoległą rzeczywistość. To nie ma nic wspólnego z dziennikarstwem. Magazyn przeniósł się do Alicji w Krainie Czarów.

Przemoc wobec muzułmanów jest uważana za poważną. Motywy i sprawcy są dokładnie analizowane w powtarzających się artykułach.

Przemoc wobec chrześcijan i innych nie-muzułmanów jest zaciemniona i uciszona. Motywy i sprawcy nie są badani. Ich nienawistne wiadomości dla ludzi z Zachodu są pomijane.

Z przykrością patrzy się na to, jak w dalszym ciągu są stronnicze i nienawidzące szwedzkie media, pomimo różnego rodzaju brutalnego ekstremizmu, niestety, stały się one częścią codziennego życia i powinny być w stanie dyskutować i analizować bez fałszowania i zniekształcania wiadomości.

Zdecydowanym przypadkiem starych mediów będą nadal propagandyści działający na gruncie ideologicznym, zamiast zgłaszania faktów i konsekwencji neutralnych.

 

zrodlo:https://samtiden.nu

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

One thought on “MEDIA OBWINIAJĄ GROŹBĘ BRUTALNEGO ISLAMIZMU

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: