DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Kim wyraża „wielką satysfakcję” z testów broni NKorei

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

SEOUL, Korea Południowa (AP) – Korea Północna powiedziała w sobotę lider Kim Jong Un nadzorował kolejne testy nieokreślonej nowej broni, postrzeganej jako próba wywarcia presji na Waszyngton i Seul w związku z powolnymi negocjacjami nuklearnymi i ich wspólnymi ćwiczeniami wojskowymi.

W ten piątek, 16 sierpnia 2019 r., Zdjęcie dostarczone w sobotę 17 sierpnia przez rząd Korei Północnej, lidera Korei Północnej Kim Jong Un, w centrum, obserwuje testowe wystrzelenie nieokreślonej nowej broni w nieujawnionym miejscu w Korei Północnej. Korea Północna w sobotę powiedziała, że przywódca Kim nadzorował kolejne testy nieokreślonej nowej broni, która przedłużyła serię demonstracji broni postrzeganych jako próba wywarcia presji na Waszyngton i Seul w związku z powolnymi negocjacjami nuklearnymi i ich wspólnymi ćwiczeniami wojskowymi. Treść tego obrazu jest zgodna z dostarczoną i nie może być niezależnie zweryfikowana. Znak wodny w języku koreańskim na zdjęciu podany przez źródło brzmi: „KCNA”, który jest skrótem dla Korean Central News Agency. (Korean Central News Agency / Korea News Service via AP)

Koreańska centralna agencja informacyjna w Pjongjangu powiedziała, że po piątkowych inauguracjach Kim wyraził „wielką satysfakcję” z powodu „tajemniczego i niesamowitego sukcesu” jego wojska w ostatnich testach i obiecał zbudować „niezwyciężone zdolności wojskowe, których nikt nie ośmieli się sprowokować”. wspomnieć o wszelkich konkretnych komentarzach na temat Stanów Zjednoczonych lub Korei Południowej.

Premiery były szóstą rundą testów Korei Północnej od końca lipca, która ujawniła rozwój nowego systemu artylerii rakietowej i dwóch oddzielnych mobilnych systemów rakiet balistycznych krótkiego zasięgu, które według ekspertów zwiększą jego zdolność do atakowania celów w Korei Południowej, w tym tam w bazach USA.

KCNA nie opisała, czym była piątek broń ani jak się sprawdziła, ale powiedziała, że testy zakończyły się powodzeniem i wzmocniły zaufanie wojska do niezawodności systemu.

Oficjalna gazeta Rodong Sinmun w Pjongjangu opublikowała zdjęcia, które pokazały coś, co wyglądało jak pocisk wystrzeliwany z wyrzutni zainstalowanej w pojeździe i uderzający w coś, co wyglądało na cel przybrzeżny. Kim jest radośnie podnoszący pięść podczas świętowania z oficerami wojskowymi.

W piątek, 16 sierpnia 2019 r., Zdjęcie dostarczone w sobotę 17 sierpnia przez rząd Korei Północnej pokazuje wystrzelenie próbne nieokreślonej nowej broni w nieujawnionym miejscu w Korei Północnej. Korea Północna w sobotę powiedziała, że lider Kim Jong Un nadzorował kolejne testy nieokreślonej nowej broni, która przedłużyła serię demonstracji broni postrzeganej jako próba wywarcia presji na Waszyngton i Seul w związku z powolnymi negocjacjami nuklearnymi i ich wspólnymi ćwiczeniami wojskowymi. Treść tego obrazu jest zgodna z dostarczoną i nie może być niezależnie zweryfikowana. Znak wodny w języku koreańskim na zdjęciu podany przez źródło brzmi: „KCNA”, który jest skrótem dla Korean Central News Agency. (Korean Central News Agency / Korea News Service via AP)

Kim (Kim) powiedział, że każdy powinien pamiętać, że podstawowym planem partii (rządzącej) i niezachwianą determinacją jest zbudowanie potężnej siły wystarczająco silnej, aby zniechęcić dowolne siły do odważenia się nas sprowokować i pozostawić przeciwnika bezbronnego wobec naszej broni absolutnej mocy Juche nawet w sytuacjach fizycznych starć – powiedziała agencja, odnosząc się do narodowej ideologii Północy polegającej na samowystarczalności.

Wojsko Korei Południowej powiedział wcześniej, że dwa pociski wystrzelone ze wschodniego wybrzeża północy przeleciały około 230 kilometrów (143 mil) przed lądowaniem na wodach między Półwyspem Koreańskim a Japonią. Wojsko USA i Korei Południowej analizowało wystrzeliwanie, ale nie od razu poinformowało, czy broń to pociski balistyczne, czy artyleria rakietowa.

Eksperci twierdzą, że wielokrotne bagatelizowanie przez Prezydenta Donalda Trumpa premier Północy pozwoliło krajowi uzyskać więcej miejsca na zintensyfikowanie działań testowych i rozwinięcie uzbrojenia bliskiego zasięgu, podczas gdy stara się zbudować dźwignię przed negocjacjami nuklearnymi z Waszyngtonem, które mogłyby zostać wznowione po zakończeniu trwających sojuszników ćwiczenia wojskowe jeszcze w tym miesiącu.

Amerykański wysłannik do Korei Północnej, Stephen Biegun, odwiedzi Japonię i Koreę Południową na początku przyszłego tygodnia, aby porozmawiać na temat „dalszego wzmocnienia koordynacji w zakresie ostatecznej, w pełni zweryfikowanej denuklearyzacji” Korei Północnej, powiedział Departament Stanu USA.

Korea Północna ostatnio zignorowała południowo-koreańskie wezwania do dialogu i jest postrzegana jako próba zmuszenia Seulu do podjęcia większych wysiłków w celu nakłonienia Waszyngtonu do większych ustępstw w jego imieniu.

Na kilka godzin przed ostatnią inauguracją niezidentyfikowany rzecznik rządu Korei Północnej użył niezwykle tępego języka, aby skrytykować prezydenta Korei Południowej Moon Jae-in za kontynuowanie ćwiczeń wojskowych z USA i za swoje różowe komentarze na temat dyplomacji między Korei, i powiedział, że Pjongjang nie ma aktualne plany rozmowy z Seulem.

Moon w telewizyjnym przemówieniu w czwartek powiedział, że rozmowa nadal trwa, pomimo serii „niepokojących działań podjętych ostatnio przez Koreę Północną” i wezwał Phenian do wybrania „dobrobytu gospodarczego w porównaniu z programem nuklearnym”.

Rzecznik skrytykował również niedawne przejęcie przez Koreę Południową zaawansowanych myśliwców amerykańskich i powiedział, że „nie ma sensu”, aby Moon wierzył, że dialog między Koreą rozpocznie się automatycznie po zakończeniu trwających ćwiczeń amerykańsko-koreańskich.

Północ powiedziała niedawno, że będzie rozmawiać tylko z Waszyngtonem, a nie z Seulem, a ten dialog między Koreą nie zostanie wznowiony, chyba że Południe zaoferuje „wiarygodną wymówkę”, dlaczego wciąż organizuje ćwiczenia wojskowe ze Stanami Zjednoczonymi. Ministerstwo Zjednoczenia Seulu, które zajmuje się sprawami między Koreańczykami, skrytykowało oświadczenie Korei Północnej, mówiąc, że nie pomogłoby to w poprawie stosunków.

 

zrodlo:https://apnews.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: