KONTA AUTORÓW KLIKNIJ W WYBRANY BANER
KLIKNIJ W WYBRANY BANER
BLOGI I STRONY INTERNETOWE POLECANE PRZEZ M-FORUM

M-forum A.V Live.

TU ZNAJDZIESZ CODZIENNIE PONAD 150 INFORMACJI NIUS BEZ CENZURY !! ORAZ TRANSMISJE LIVE STREAM I MATERIAŁY AUDIO I WIDEO W ORYGINALE DOŁACZ SWOJĄ STRONĘ LUB BLOGA DO PROMOWANYCH I POLECANYCH STRON PRZEZ M-FORUM

CZERWONE

Żydowska Loża Bnai Brith oskarża Gońca o “rażący antysemityzm” i kieruje sprawę na policję

We czwartek na stronie https://www.bnaibrith.ca ukazała się notka informująca o wynikach śledztwa przeprowadzonego przez Bnai Brith wobec naszego tygodnika, strony internetowej i materiałów video, oskarżająca nas o rażący antysemityzm:

TORONTO – dochodzenie B’nai Brith Canada ujawniło częste antysemicki i nienawistne materiały w kanadyjskiej gazecie wydawanej po polsku.
Treści opublikowane niedawno w Goncu z siedzibą w Mississauga, a prowadzonym przez Andrzeja Kumora, oskarżają Żydów i syjonistów że mają„ terroryzm we krwi ” i zachęcają czytelników do „przeciwstawienia się Żydom” w odpowiedzi na sfabrykowane doniesienia o próbach niszczenia Polski.

W serii podżegających artykułów ostrzega się wielokrotnie przed żydowską kontrolą nad polskim rządem poprzez „marionetkowych polityków” w Stanach Zjednoczonych, którzy opowiadają się za „przepisywaniem historii” w interesie rządu Izraela.

Autorzy serwisu stwierdzili również , że Żydzi „grają w swoją starą grę”, próbując ingerować w różne rządy, nazywając działania organizacji żydowskich „rasistowskimi” i „satanistycznymi”.

„Jesteśmy przerażeni rażącą nienawiścią do Żydów, której źródłem jest ta publikacja” – powiedział Michael Mostyn, dyrektor generalny B’nai Brith Canada. „Podczas gdy w nowoczesnych relacjach polsko-żydowskich jest miejsce na spory dotyczące polityki, antysemickie treści, które widzimy, są naprawdę nie do zniesienia”.

W innym artykule zdjęcie chasydzkich Żydów zestawiono z budynkiem Kapitolu USA, a następnie zarzutami, że Kongres jest kontrolowany przez złowrogie siły żydowskie.

Inna informacja  zawiera nagłówek: „Używasz WhatsApp – Żydzi szpiegują cię”.

Goniec również atakuje film dokumentujący brutalną  antyżydowską masakrę w polskim miasteczku Jedwabne w 1941 roiku opisując ją jako fałszywą propagandę  „Holocaust przedsiębiorstwa” w działce o wszczęciu reparacji dla mienia żydowskiego, które zostały zgubione lub skradzione podczas II wojny światowej .

B’nai Brith złożył skargę do Peel Regional Police, która prowadzi dochodzenie w tej sprawie.

, opisując ją jako fałszywą propagandę o „Holocaust przedsiębiorstwa” mającą na celu wszczęcie reparacji  mienia żydowskiego, które zostały stracone lub skradzione podczas II wojny światowej .

B’nai Brith złożył skargę do Peel Regional Police, która prowadzi dochodzenie w tej sprawie.

 

A tutaj jeden z oprotestowanych materiałów:

 

zrodlo:goniec.net

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: