DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Syjonistyczna Organizacja Ameryki broni decyzji Izraela o zablokowaniu Tlaibu i Omara przed wizytą w Izraelu

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Prezydent Syjonistycznej Organizacji Ameryki (ZOA) Morton A. Klein i przewodniczący ZOA Mark Levenson, Esq. bronił w czwartek decyzji Izraela o niedopuszczeniu przedstawicieli Rashidy Tlaib (D-MI) i Ilhan Omar (D-MN) do odwiedzenia Izraela podczas podróży zorganizowanej przez zwolennika antyizraelskiego ruchu bojkotu, zbycia i sankcji.

Mężczyzna w koszulce ruchu palestyńskiego BDS (bojkot, zbycie i sankcje wobec Izraela) trzyma flagę palestyńską w centrum Paryża 13 sierpnia 2015 r. (Kenzo Tribouillard / AFP / Getty Images)

„Żaden naród nie powinien być zobowiązany do przyjmowania osób – nawet jeśli są to zagraniczni urzędnicy rządowi – jeżeli osoby te stanowią potencjalne ryzyko dla bezpieczeństwa, lub starają się zniszczyć lub zaszkodzić krajowi przyjmującemu, lub w inny sposób budzą sprzeciw lub są wrogie interesom kraju przyjmującego, ”Napisali we wspólnym oświadczeniu.

Wymienili trzy przypadki, w których Stany Zjednoczone odmówiły przyjęcia zagranicznych urzędników:

  • „Prezydent Austrii i były sekretarz generalny Narodów Zjednoczonych Kurt Waldheim, kiedy przeszłość Waldheima jako nazistowskiego urzędnika ujawniła się po tym, jak został wybrany prezydentem Austrii w 1986 r.”
  • „Członek Komitetu Wykonawczego OWP, propagandysta i zwolennik terroru Hanan Ashrawi (3 miesiące temu).”
  • „Współzałożyciel i lider antysemickiego antyizraelskiego międzynarodowego bojkotu, zbycia i sankcji (BDS) w celu delegitymizacji i ekonomicznego zniszczenia Izraela, Omar Barghouti (przedawniony w kwietniu 2019 r.) Barghouti wyraża poparcie dla terroryzmu i otwarcie wzywa do zniszczenia Izraela”.

Kontynuowali w oświadczeniu:

Izrael ma absolutną rację, zakazując przyjmowania izofobicznych nienawidzących Żydów przedstawicieli Rashidy Tlaib i Ilhana Omara. Tlaib i Omar dążą do zniszczenia Izraela i są wiodącymi propagatorami antyżydowskiej BDS antyżydowskiej. Nawet skandalicznie porównują bojkot Izraela do bojkotu nazistów – i wprowadzili i współfinansowali wprowadzoną rezolucję House 496 w celu promowania BDS.

Do podmiotów finansujących Omara należą czołowi anty-izraelscy przywódcy BDS i zwolennicy Hamasu. Współpracownikami Tlaiba są zwolennik Hezbollahu i przeciw Izraelowi Al Awda, Abbas Hamideh. Badanie wykazało, że Tlaib publicznie pochwalił 18 kolegów, którzy są bliskimi współpracownikami palestyńskich terrorystów z żydowską krwią na rękach, za pomoc Tlaibowi w zdobyciu urzędu. Omar zażądał nawet, aby sędzia okazywał współczucie i redukował wyroki skazanych terrorystów ISIS – i wiele więcej.

Premier Benjamin Netanyahu powiedział w czwartek, że nie ma kraju bardziej szanującego Amerykę i Kongres niż Izrael.

„Izrael jest otwarty na wszystkich krytyków i wszelką krytykę, z jednym wyjątkiem: prawo w Izraelu, które zabrania wjazdu osobom wzywającym i popierającym bojkot kraju, podobnie jak w innych demokracjach, które zabraniają wstępu tym, którzy ich zdaniem skrzywdzą ich naród – powiedział.

Powiedział, że Stany Zjednoczone „zachowały się w ten sposób wobec izraelskiego członka Knessetu i innych osób publicznych z całego świata”. 
Netanyahu powiedział również, że rząd dokonał przeglądu ich trasy podróży, co „wyjaśniło, że zaplanowali wizytę, której jedynym celem było wsparcie bojkotów i zaprzeczają legalności Izraela ”.

Ambasador USA w Izraelu David Friedman wydał również oświadczenie popierające Netanjahu.

„Ruch bojkotu, zbycia i sankcji [BDS] przeciwko Izraelowi to nie wolność słowa”, powiedział. „Raczej jest to nie mniej niż wojna gospodarcza mająca na celu delegitymizację i ostateczne zniszczenie państwa żydowskiego”.

„Izrael prawidłowo uchwalił prawo zakazujące wjazdu aktywistom BDS w obecnych okolicznościach i ma wszelkie prawo do ochrony swoich granic przed tymi aktywistami w taki sam sposób, jak uniemożliwiłoby to uczestnikom bardziej konwencjonalną broń” – dodał.

Tlaib odpowiedział na ruch na Twitterze: „. AGvaryahu Nie mogłem się doczekać i nie mogę ci wystarczająco podziękować za bycie po właściwej stronie historii. Jako Amerykanin, który dorastał w dziedzinie sprawiedliwości i równości, doceniam twoją odwagę i mam nadzieję, że pewnego dnia moi koledzy z Kongresu będą mieli okazję Cię usłyszeć. ”

Rashida Tlaib

@RashidaTlaib

.@AGvaryahu I was looking forward to it & can’t thank you enough for being on the right side of history. As an American who grew up embracing justice & equality, I appreciate your courage & hope that one day my Congressional colleagues are given the opportunity to hear you. https://twitter.com/AGvaryahu/status/1162046792491524096 

Avner Gvaryahu@AGvaryahu

I would’ve loved to take @IlhanMN and @RashidaTlaib on our tour of Hebron. There’s no joy in seeing or showing the harsh reality of the territories, but change will only come when we face up to the truth

1,387 people are talking about this

Omar obwinił ruch pod presją Trumpa:

Rep. Ilhan Omar

@Ilhan

It is an affront that Israeli Prime Minister Netanyahu, under pressure from President Trump, would deny entry to representatives of the U.S. government.

My full statement:

View image on Twitter
20.2K people are talking about this

Trump napisał na Twitterze wcześniej tego dnia, że okaże „wielką słabość”, jeśli Izrael pozwoli im odwiedzić. „Nienawidzą Izraela i całego narodu żydowskiego, i nic nie można powiedzieć ani zrobić, aby zmienić zdanie”:

Donald J. Trump

@realDonaldTrump

It would show great weakness if Israel allowed Rep. Omar and Rep.Tlaib to visit. They hate Israel & all Jewish people, & there is nothing that can be said or done to change their minds. Minnesota and Michigan will have a hard time putting them back in office. They are a disgrace!

72K people are talking about this

Później tego dnia napisał na Twitterze:

Donald J. Trump

@realDonaldTrump

Representatives Omar and Tlaib are the face of the Democrat Party, and they HATE Israel!

56.8K people are talking about this

Jak wcześniej informował Aaron Klein z Breitbart News , zarówno Omar, jak i Tlaib są wybitnymi zwolennikami BDS, którzy w ubiegłym miesiącu przedstawili w Kongresie rezolucję mającą na celu wspieranie antysemickiego Ruchu BDS, który jest skierowany przeciwko jedynej demokracji na Bliskim Wschodzie i prowadzi wojnę gospodarczą przeciwko Izraelowi.

Anulowana wizyta została częściowo zorganizowana i współfinansowana przez Miftah, antyizraelską organizację kierowaną przez Hanana Ashrawi, członka komitetu wykonawczego Organizacji Wyzwolenia Palestyny i zwolennika BDS.

Ashrawi twierdził, że ta podróż miała być dla Omara i Tlaiba sposobem „bezpośredniego kontaktu z narodem palestyńskim i zobaczenia rzeczy na ziemi”.

 

zrodlo:https://www.breitbart.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

na pierwszych stronach
%d bloggers like this: