DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

S. Michalkiewicz okaż list Światowej Organizacji Restytucji Mienia Żydowskiego – VIDEO

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Rebe kupcie mi mieszkanie Michalkiewicz zostaje pożarty przez dr’a Zbigniewa Kękusia. Czy to koniec celebryty z TV Trwam i TV Republika blisko związanego z Korwinem Mikke i koncesjonowanymi „narodofcami”? Wszystko zależy od samego rebe kupcie mi mieszkanie Stanisława, czyli czcigodny rebe Stasiu, okaż list Światowej Organizacji Restytucji Mienia Żydowskiego!

Z opisu pod filmem:

Redaktor Stanisław Michalkiewicz napisał w opublikowanym na jego stronie internetowej w dniu 16 maja 2018 r. artykule pt. „Dzień klęski, dzień żałoby”: „Ponieważ w liście nowojorskiej Światowej Organizacji Restytucji Mienia Żydowskiego – jednej z najważniejszych organizacji przemysłu holokaustu – do Ministerstwa Sprawiedliwości w Warszawie roszczenia te zostały oszacowane na bilion złotych, czyli ponad 300 miliardów dolarów, (…)”.

Jeździ od ponad roku po Polsce i opowiada o tym, bilionie złotych, wynikającym z listu.

A czy ktoś ten list widział…?

W piśmie do mnie z dnia 29 maja 2019 r. zastępca dyrektora Biura Komunikacji i Promocji Ministerstwa Sprawiedliwości Izabela Bogucka napisała, że… nie było listu ŚORMŻ do Ministerstwa.

Kłamie Izabela Bogucka, czy… red. S. Michalkiewicz – znany jako surowy krytyk, demaskator i moralizator – jest kontynuatorem szkoły Berele Lewartowa /Bronisław Geremek/ tworzenia faktów… prasowych?

Oby nie okazało się, że zapłaciwszy w przyszłości żydom 65 mld dol., których żądają od nas dawna, nasi władcy będą nas przekonywać, że jesteśmy im winni wdzięczność. Bo przecież miało być pięć razy więcej, ponad 300 mld. dol., o czym od roku informuje red. S. Michalkiewicz powołując się na wspomniany wyżej list… widmo.

Będziemy też wtedy winni wdzięczność red. S. Michalkiewiczowi, bo  gdyby nie upublicznienie przez niego treści listu, to… nie wiadomo, co by było.

Proście Państwo, którzy jesteście w kontakcie z red. Stanisławem Michalkiewiczem, niech Wam – i mediom, których jest częstym gościem – ten list okaże. A najlepiej, niech jego skan zamieści na swej autorskiej stronie internetowej.

 

Screenshot_12.jpg

Rebe! Prowadź!
Zagraj w bingo z rebe Michalkiewiczem
Rebe Michalkiewicz wypatruje realizacji s. 447
wolnapolska
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

na pierwszych stronach
%d bloggers like this: