DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

„RZ”: NIEWYJAŚNIONE DO KOŃCA LOTY KUCHCIŃSKIEGO

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Od trzech tygodni Kancelaria Sejmu zwleka z wydaniem posłom opozycji dokumentów pokazujących prawdziwą skalę podróży samolotami, wykonywanych na jej zlecenie za czasów Marka Kuchcińskiego – czytamy w piątkowym wydaniu „Rzeczpospolitej”.

Jak wyjaśnia „Rzeczpospolita”, chodzi o wszystkie zamówione przez Kancelarię Sejmu loty, wykonywane od listopada 2015 do sierpnia 2019 r. w ramach limitów nalotów przez wojskowe Siły Powietrzne, a nie tylko te o statusie HEAD, czyli z marszałkiem Kuchcińskim na pokładzie.

To istotne dlatego, że lotu żony marszałka z lutego 2019 r. nie ma w wykazie lotów, ujawnionym przez Centrum Informacyjne Sejmu (wtedy ujawniono tylko loty o statusie HEAD), a dokument na jego temat znaleźli posłowie PO w Bazie Lotnictwa Transportowego – wyjaśnia dziennik. Jednak, według procedur wojskowych, plany lotów niszczone są po trzech miesiącach, co oznacza, że w Bazie nie ma już informacji sprzed marca 2019 r.

„Opinia publiczna ma prawo zweryfikować słowa marszałka o 23 lotach z rodziną i rzekomo jednym samej żony. Pełna dokumentacja wszystkich lotów pozwoliłaby także zweryfikować bulwersujące informacje, jakie krążą w wojsku, na temat ‚lotów po koszulę’ dla marszałka” – poskreśla „Rz”.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

na pierwszych stronach
%d bloggers like this: