DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

PIOTR DUDA NAPISAŁ LIST DO ABPA MARKA JĘDRASZEWSKIEGO

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

„To było niezwykle ważne i potrzebne świadectwo” – tak przewodniczący NSZZ „Solidarność” Piotr Duda opisał homilię, w której abp Marek Jędraszewski mówił o kwestiach LGBT+. Szef „Solidarności” podziękował metropolicie krakowskiemu za jego „odważne i prawdziwe słowa”. List Dudy do hierarchy opublikowano w piątkowym wydaniu „Naszego Dziennika”.

Duda dziękował w liście arcybiskupowi Jędraszewskiemu „w imieniu własnym, ale też myślę większości członków Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego ‚Solidarność’ za odważne i prawdziwe słowa oceniające szerzącą się w naszym kraju ideologię LGBT+”. „To było niezwykle ważne i potrzebne świadectwo” – podkreślił Duda.

„Spotkało za to jego ekscelencję mnóstwo ataków nienawiści, oszczerstw i gróźb. Szczególnie poraża poziom manipulacji i nadinterpretacji niektórych liberalnych mediów. Jednak w tej ważnej i trudnej próbie może ksiądz arcybiskup liczyć na nasze wsparcie i pomoc. Tak jak NSZZ ‚Solidarność’ zawsze może liczyć na wsparcie jego ekscelencji w swoich działaniach np. w przypadku ustawy o ograniczeniu handlu w niedzielę” – napisał szef NSZZ „Solidarność”

Dodał, że „wściekły atak aktywistów LGBT+ dowodzi, jak trafnych słów ksiądz arcybiskup użył”. „Jak precyzyjnie nazywając tę ideologię neomarksizmem, obnażył jego mechanizm, sposób myślenia i działania. Jeszcze raz serdecznie za to dziękuję” – podkreślił Duda.

Wypowiedź o „tęczowej zarazie”

Z krytyką spotkały się słowa abp Marka Jędraszewskiego o „tęczowej zarazie”, które wypowiedział 1 sierpnia w 75. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego. Podczas homilii w bazylice Mariackiej w Krakowie metropolita podkreślił, że to z powstańczych mogił narodziła się wolna Polska. „Trzeba było długo na nią czekać (…) Czerwona zaraza już nie chodzi po naszej ziemi, ale pojawiła się nowa, neomarksistowska, chcąca opanować nasze dusze, serca i umysły. Nie czerwona, ale tęczowa” – powiedział.

Wyrazy solidarności z arcybiskupem wyraziły środowiska katolickie, m.in. przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski abp Stanisław Gądecki i prymas Czech kard. Dominik Duka, środowiska prawicowe i Światowy Związek Żołnierzy AK.

Duchownego krytykują m.in. środowiska związane z LGBT. Lider Wiosny Robert Biedroń w liście do papieża Franciszka nawiązał do słów abpa Jędraszewskiego i poprosił go o „reakcję, która zmieni nienajlepsze dzisiaj oblicze polskiego Kościoła”.

Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych złożył do krakowskiej prokuratury zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez abpa Jędraszewskiego.

PAP/INTERIA.PL
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

One thought on “PIOTR DUDA NAPISAŁ LIST DO ABPA MARKA JĘDRASZEWSKIEGO

  1. włożył kij w mrowisko debil jeden abepe a ten mu będzie w dupę właził z wazeliną
    tak długo jak będzie tu watykan rządził nie będzie żadnego wolnego kraju

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

na pierwszych stronach
%d bloggers like this: