DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Najnowsze: Trump koncentruje się na chorobach psychicznych, a nie na kontroli broni

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

MANCHESTER, NH (AP) – najświeższe informacje na temat wiecu kampanii prezydenta Donalda Trumpa w New Hampshire (wszystkie czasy lokalne):

20:45

Prezydent Donald Trump mówi, że po dwóch masowych strzelaninach w Ohio i Teksasie w tym miesiącu chce skupić się na chorobach psychicznych, aby zapobiec przemocy z użyciem broni masowej, a nie kontroli broni.

Trump powiedział kibicom na wiecu w New Hampshire, że chce ponownie otworzyć instytucje psychiatryczne w całym kraju, ale nie podał szczegółów na temat swojej propozycji.

Powiedział: „Będziemy zabierać psychicznie obłąkanych i niebezpiecznych ludzi z ulic, abyśmy nie musieli się tak bardzo o nich martwić. Duży problem ”. Dodał:„ Są poważnie chorzy ludzie i są na ulicach ”.

Trump powiedział, że to, na co nie pozwoli po tych strzelaninach, jest jakimkolwiek środkiem, który utrudni „przestrzegającym prawa” ludziom „ochronę siebie”.

20:20

Prezydent Donald Trump śpiewa pochwały dla swojego byłego kierownika kampanii, Coreya Lewandowskiego, który rozważa kandydowanie do Senatu w swoim rodzinnym stanie New Hampshire.

Trump, który organizuje kampanię w New Hampshire, opisał Lewandowskiego jako „twardego i sprytnego” i powiedział, że był pierwszą osobą, która powiedziała mu, że może wygrać Biały Dom.

Trump powiedział, że Lewandowski wciąż nie zdecydował, czy wskoczyć do wyścigu, ale powiedział, że jeśli to zrobi, „Myślę, że będzie trudny do pokonania”.

Dwóch wybitnych republikanów już ogłosiło kampanie przeciwko Demokratycznej Sennie Jeanne Shaheen (jeen shuh-HEEN): emerytowany bryg. Generał Don Bolduc (BOHL’-duk) i były mówca New Hampshire House Bill O’Brien.

Rzecznik New Hampshire Demokratyczny Josh Marcus-Blank nazwał Lewandowskiego lobbystą cieni. Przytoczył zacytowanie Lewandowskiego z reporterką podczas prezydenckiego prokuratora w 2016 r., Mówiąc: „Lewandowski, dzięki swojej historii przemocy, sprawi, że już i tak paskudny republikański prymas będzie jeszcze gorszy”.

Lewandowski został oskarżony o wykroczenia z powodu uchwycenia ręki reportera podczas wydarzenia. Opłata została później zrzucona.

20:05

Prezydent Donald Trump mówi zwolennikom, że nawet jeśli go nie lubią, muszą głosować na niego, ponieważ od tego zależy ich przejście na emeryturę.

Mówiąc na wiecu za swoją kampanię wyborczą w Manchesterze, New Hampshire, Trump bagatelizuje ostatnie zawirowania na giełdzie i obawy o recesję gospodarczą, podkreślając inne pozytywne wskaźniki ekonomiczne.

Trump podszedł do Białego Domu, obiecując wywołać historyczny boom gospodarczy, aw obliczu potencjalnego spowolnienia ostrzega, że jeśli straci w 2020 r., Konta emerytalne 401 (k) Amerykanów „spadną”.

Mówi: „Czy mnie kochasz, czy nienawidzisz, musisz na mnie głosować”.

___

18:35

Prezydent Donald Trump powrócił do stanu, który dał mu pierwsze prezydenckie zwycięstwo, chcąc po raz kolejny wykazać swoją popularność wśród republikańskich wyborców w New Hampshire.

Trump organizuje wiec kampanii w czwartek wieczorem na Southern New Hampshire University, spędzając tydzień w swoim klubie golfowym w New Jersey.

Liczba sondaży Trumpa w New Hampshire wskazywałaby, że prezydent będzie miał podjazd pod górę, wygrywając państwo w 2020 roku. Przegrał z demokratą Hillary Clinton o około 2700 głosów w 2016 roku, a stan pokazał przez lata, że żadna ze stron nie ma nacisków .

Cztery głosy Electoral College w New Hampshire są znacznie poniżej głosów kluczowych stanów huśtawkowych, takich jak Floryda, Wisconsin i Michigan, ale jego wpływ może okazać się silny w najbliższych latach wyborczych.

___

12:05

Prezydent Donald Trump ma nadzieję na pozyskanie New Hampshire, które poparło Hillary Clinton w 2016 r., Do swojej kolumny prowadzącej do 2020 r.

Prezydent odwiedzi stan w czwartek, aby zorganizować wiec reelekcyjny.

New Hampshire ma się dobrze pod względem gospodarczym, przynajmniej przy użyciu szerokich środków. Ale poniżej najwyższych danych widać wyraźne oznaki, że dobrobyt jest dzielony nierównomiernie, a kiedy do zamieszania dołączy zamieszanie prezydentury Trumpa, drobni wyborcy państwa mogą nie być otwarci na jego apele.

W sierpniowym badaniu przeprowadzonym przez University of New Hampshire Survey Center stwierdzono, że 42% dorosłych w New Hampshire aprobuje Trumpa, a 53% nie. Sondaż wykazał również, że 49% aprobuje sposób traktowania gospodarki przez Trumpa, a 44% nie.

 

zrodlo:https://apnews.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: