DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Już ponad milion imigrantów z UE otrzymało settled status

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Milionowa osoba pochodząca z Unii Europejskiej zarejestrowała się w tym tygodniu w ramach brytyjskiego programu osiedleńczego, zaledwie pięć miesięcy po jego rozpoczęciu. Home Office wskazuje tym samym na duży sukces projektu legalizującego pobyt imigrantów z UE na Wyspach.

Już ponad milion imigrantów z UE otrzymało settled status

Jak przekazano w komunikacie, „Home Office dąży do tego, aby proces ubiegania się o status osoby osiedlonej był jak najprostszy”. Dodano, że „urzędnicy szukają możliwości, aby przyznawać settled status, a nie odmawiać jego przyznania”.

Aktualne statystyki obejmują okres od momentu rozpoczęcia programu do lipca br. W sumie zarejestrowało się już ponad milion imigrantów z UE, w tym 179 800 aplikacji pochodziło od Polaków. Przy okazji zaapelowano do osób, które wciąż zwlekają z ubieganiem się o status osoby osiedlonej, aby niezwłocznie to zrobiły.

Niezależnie od tego, czy Wielka Brytania i UE dojdą do porozumienia przed 31 października 2019 r., obywatele Unii Europejskiej mieszkający w Wielkiej Brytanii muszą zalegalizować swój pobyt do 31 grudnia 2020 r.

Jak informował niedawno Home Office, najwolniej rejestrującą się nacją wśród imigrantów z UE są Polacy. Swoje zaniepokojenie tym faktem wyraziła m.in. organizacja polonijna Zjednoczenie Polskie, która napisała w tej sprawie listy do premiera Borisa Johnsona.

zrodlo:londynek.net

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: