DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Jeśli Niemcy przeforsują przepisy w UE, większość polskich rolników zbankrutuje!

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Jeśli Niemcy przeforsują przepisy w UE, większość polskich rolników zbankrutuje!

Skoro nie udaje się wmówić inteligentnym ludziom, że zwierzęta hodowlane z powodu wydalania gazów wpływają na zmianę klimatu, trzeba opracować i wdrożyć przepisy, które odgórnie ograniczą ich maksymalną liczbę w stosunku do powierzchni gospodarstwa. W ten sposób promowane będą wielkopowierzchniowe gospodarstwa, a rolnicy indywidualni zepchnięci na margines.

Kto tak wpadł na ten szatański pomysł? „Humaniści” z Niemiec. Jak stwierdzili, liczba zwierząt gospodarskich musi spadać, ponieważ wymagają tego organizacje ekologiczne. Skoro ograniczenia antysmogowe w ruchu drogowym, ogrzewaniu i wytwarzaniu energii nie przyniosły założonych rezultatów, należy wprowadzić w życie nowe przepisy w rolnictwie tak, aby zmniejszyć objętość wydalanych do atmosfery gazów cieplarnianych.

„Jeśli liczba krów, świń i innych zwierząt gospodarskich nie spada, niemieckie rolnictwo nie może osiągnąć celów klimatycznych z punktu widzenia organizacji ekologicznych. Dlatego organizacje BUND i NABU wymagają wprowadzenia surowszych wymagań dla rolników, w myśl których dopuszczalna liczba zwierząt powinna być powiązana z obszarem gospodarowania.”

Niestety, to nie koniec mrzonek „zielonych” polityków z Niemiec. Ich minister rolnictwa Julia Klöckner (CDU) zamierza uzależnić przekazywanie środków finansowych w postaci dotacji rolnych od następującego warunku:

„Jedno gospodarstwo nie może mieścić więcej niż dwie „jednostki żywego inwentarza” w przeliczeniu na 1 hektar (zwierzęcy mnożnik to np. 2 krowy równe 20 owcom).”

Przepraszam naszych czytelników za ostry język, ale po przeczytaniu tych niebezpiecznych bredni, nie sposób zachować spokoju. Jeśli niemieccy politycy będą chcieli przeforsować swoje pomysły na forum unijnym, czeka ich wojna najpierw ze swymi rolnikami, a potem z naszymi. Niestety, może się to skończyć bankructwem mniejszych gospodarstw rolnych.

 

Źródło: zdf.de

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

na pierwszych stronach
%d bloggers like this: