DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Gdy zawodzą ludzie kończy się ZGODA. Zobacz kto zawiódł Kołodziejczaka

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Gdy zawodzą ludzie kończy się ZGODA. Zobacz kto zawiódł Kołodziejczaka

 

Po wczorajszym ogłoszeniu Michała Kołodziejczaka o rezygnacji z prowadzenia partii ZGODA w mediach zawrzało.

„Drodzy, z wielką przykrością muszę poinformować Was, że zdecydowałem zawiesić swój udział w projekcie ZGODA. Niestety mimo wszelkich podjętych przeze mnie prób rozwiązania tej sprawy, okazało się, że niektóre osoby, z którymi współtworzyliśmy ten projekt nie są tak naprawdę zainteresowane walką o nasz program, a jedynie realizacją swoich, partykularnych interesów. Nie da się tworzyć tak ambitnego i świeżego projektu bez ciężkiej pracy wszystkich stron.

Wiem, że wielu z Was zaufało temu pomysłowi i chciało działać z nami. Bardzo Wam za to dziękuję, ale nie mogę pozwolić na to, by ludzie pełni ideałów i chęci prawdziwej zmiany, zmarnowali swój potencjał, a tak uważam – stałoby się w ZGODZIE” – napisał na swym portalu społecznościowym Michał Kołodziejczak.

„Ta sytuacja dobitnie pokazuje mi, jak bardzo potrzebna jest głęboka odnowa w polskiej polityce i że tylko wymiana starych układów i nowi ludzie mogą zdziałać coś na lepsze. Wszystkim Wam, którzy zaufaliście mi i mnie wspieracie, dziękuję z całego serca i obiecuję, że to nie koniec moich działań i walki o lepszą Polskę. Gorycz porażki, która dziś czuję, przekujemy w przyszłości na jeszcze większą siłę do działania!” – dodał.
Pod postem pojawiło się prawie pół tysiąca komentarzy. Są to głównie pozytywne komentarze zrozumienia i setki podziękowań.
„Panie Michale, proszę się nie poddawać, jest wielu ludzi którzy dobrze Panu życzą, niestety jest jeszcze więcej spryciarzy, którzy będą chcieli Pana wykorzystać. Proszę nie porzucać projektu AgroUnia”
– napisał poseł Jarosław Sachajko, przewodniczący Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

„Młodzi ludzie, skupieni wokół mnie, chcieli mieć większe przełożenie na politykę rolna i wprowadzić kilku swoich ludzi do sejmu, głównie po to by dbali o ich interes. Krótki czas i brak doświadczenia spowodował że postanowili się oprzeć na doświadczeniu starszych „kolegów” w polityce między innymi S. Żółtka, byłego europosła, który miał pomoc w organizacji spraw formalnych związanych z wyborami. Proza życia pokazała, że większość osób w polityce traktuje ją instrumentalnie tylko dla swoich interesów i wobec tego zrezygnowałem z projektu jak tylko zobaczyłem, w która stronę zaczyna on zmierzać. Nie tego chciałem, nie tak miało to wyglądać. To nie był obrany przeze mnie kierunek”
– wyjaśnia w rozmowie ze ŚwiatRolnika.info Michał Kołodziejczak. 

Dopytywany czy to już koniec z walką o naprawę polskiego rolnictwa Michał Kołodziejczak odpowiada zdecydowanie, że nie. Zapewnia, że problemy rolników nie znikną, a wręcz będą narastać i należy nadal o nich głośno mówić, ostrzegać i wytykać błędy rządzącym.

 

Daria Wyrostkiewicz

fot.: M. Kołoddziejczak

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: