DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Donald Trump Rips Wall Street Journal: „Nic nie rozumieją o handlu ani biznesie”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Prezydent Donald Trump rozerwał w czwartek establishment Wall Street Journal za redakcję przeciwko trwającej walce handlowej z Chinami.
„Redakcja The Wall Street Journal i niektórzy inni nadal publikują głupie artykuły, które dowodzą, że nie rozumieją nic o handlu ani biznesie” – powiedział Trump. „Nic.”

President Donald Trump speaks at a campaign rally, Thursday, Aug. 15, 2019, in Manchester, N.H. (AP Photo/Patrick Semansky) President Donald Trump boards Air Force One at Manchester-Boston Regional Airport in Manchester, N.H., to return to his golf club in New Jersey after speaking at a campaign rally, Thursday, Aug. 15, …

Prezydent mówił o gazecie podczas wiecu politycznego w New Hampshire o zrównaniu taryf celnych w Chinach, zauważając, że strona redakcyjna Wall Street Journal wciąż wzywa go do ich zniesienia.

„Zgubię wszystkie karty, jeśli zdjęjemy taryfy”, odpowiedział Trump, wskazując na surowe taryfy nałożone przez kraje takie jak Unia Europejska i Indie.

Chwalił się, że był pierwszym nowoczesnym amerykańskim prezydentem, który próbował naprawić nierówności handlowe z zagranicą.

„Faktem jest, że przywódcy na moim stanowisku nie zrobili nic cholernego, nie rozmawiali” – powiedział Trump. „Byli liderzy zastosowali się do okropnych rad tych redakcji, które, szczerze mówiąc, zupełnie nie mają doświadczenia w biznesie, a nasze branże były całkowicie zdewastowane”.

Prezydent chwalił się, że oficjalnie nazwał Chiny manipulatorem walutowym, dotrzymując obietnicy złożonej podczas kampanii w 2016 roku.

„Globalizm wzbogaca inne kraje na nasz koszt” – powiedział. „Kocham nasz kraj. Jestem prezydentem Stanów Zjednoczonych Ameryki, a nie prezydentem świata. ”

Wielokrotnie Trump powiedział, że Chiny są gotowe do zawarcia umowy, ponieważ ich gospodarka cierpi z powodu taryf.

„Nie są zbyt szczęśliwi” – powiedział. „Tracą miliony miejsc pracy. Taryfy działają i jedzą taryfy, nie ma wzrostu cen. ”

zrodlo:https://www.breitbart.com/

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

na pierwszych stronach
%d bloggers like this: