DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Atak nożownika przed budynkiem Home Office w centrum Londynu

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Mężczyzna został raniony nożem w pobliżu siedziby ministerstwa spraw wewnętrznych w centrum Londynu – poinformowała dziś miejscowa policja, podkreślając, że na razie służby nie uważają, by incydent miał podłoże terrorystyczne.

Krótko po godz. 13:00 policjanci zjawili się na położonej w pobliżu parlamentu Marsham Street, gdzie znajduje się siedziba Home Office, w odpowiedzi na zgłoszenie o mężczyźnie uzbrojonym w nóż.

Atak nożownika przed budynkiem Home Office w centrum LondynuNa miejscu ewakuowano cały budynek Home Office. (Fot. Getty Images)

Po dotarciu na miejscu natknęli się na człowieka z obrażeniami zadanymi nożem. Początkowo poinformowano, że rany zagrażają życiu mężczyzny – w późniejszym komunikacie uspokojono, że jednak nie. Ofiara została opatrzona na miejscu i przewieziona do szpitala.

Funkcjonariusze zatrzymali innego mężczyznę na miejscu zdarzenia w związku z podejrzeniem, że dopuścił się ciężkiego uszkodzenia ciała.

Okolica budynku została zabezpieczona – na miejscu trwają czynności śledcze. (Fot. Getty Images)

Według relacji obecnego na miejscu fotoreportera agencji Reutera, mężczyzna z ranami twarzy i śladami krwi na torsie został wyprowadzony przez policjantów z budynku Home Office.

BBC podało na stronie internetowej, że zaatakowany mężczyzna w siedzibie ministerstwa poprosił o udzielenie pomocy, a następnie zarządzono zakaz opuszczania budynku.

Znalezione obrazy dla zapytania nozownik w home office w londynie zdjecia

Rzeczniczka policji przekazała, że na razie trudno ocenić, czy incydent miał jakiś związek z Home Office, podkreśliła jednak, że póki co brak przesłanek sugerujących, że miał on podłoże terrorystyczne. W sprawie wszczęto dochodzenie.

„Myślami jestem przy ofierze i jej bliskich po tym strasznym, niesprowokowanym ataku z użyciem noża na Marsham Street” – napisała minister spraw wewnętrznych Priti Patel na Twitterze.

 

 

zrodlo:londynek.net

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: