DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Ujawniono przynależność myśliwca NATO, który zbliżył się do samolotu Szojgu – VIDEO !

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Natowski F-18 zbliżył się do samolotu Szojgu nad Bałtykiem

Myśliwiec F-18, który próbował zbliżyć się do samolotu ministra obrony Rosji Siergieja Szojgu nad neutralnymi wodami Morza Bałtyckiego, należy do sił powietrznych Hiszpanii – poinformowała gazeta ABC.

Hiszpańska maszyna uczestniczy w patrolowaniu przez NATO przestrzeni powietrznej nad krajami bałtyckimi.

Madryt wysłał do krajów bałtyckich 5 myśliwców F-18 oraz 140-osobowy personel techniczny. Hiszpański kontyngent stacjonuje w Szawle na Litwie. Pozostanie tam do końca sierpnia. Oprócz Hiszpanii, w misji NATO uczestniczą też siły powietrzne Wielkiej Brytanii i Węgier.

Jak poinformowało wcześniej rosyjskie Ministerstwo Obrony, do incydentu doszło, gdy samolot z ministrem na pokładzie leciał w eskorcie dwóch myśliwców Floty Bałtyckiej S-27 z Kaliningradu do Moskwy. Do samolotu Szojgu próbował zbliżyć się F-18, ale rosyjscy piloci nie dopuścili do tego.

Ministerstwo Obrony Rosji opublikowało wideo zbliżenia.

W ostatnim czasie zagraniczne drony i samoloty zwiadowcze coraz częściej pojawiają się w pobliżu granic Rosji, pomimo apeli Ministerstwa Obrony kraju. Są widziane nad Morzem Czarnym, w pobliżu obwodu kaliningradzkiego, a także niedaleko rosyjskich baz w Syrii.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: