TRANSLATOR CHANGE NAVIGATION CONTENT AND PAGE TO ANY LANGUAGE FROM 160 AVAILABLE// Tłumacz/ zmień język strony nawigacji i chat na dowolny jezyk z 160 dostępnych.

M-forum A.V Live.

╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝

live-stream pobrane (1).png nowy baner ogłosz rejestracja ustawienia konta dodaj ogłoszenie likwidacja moje

SKANDAL, SKANDAL, SKANDAL PO TRZY KROĆ SKANDAL, POLSKIE FALAGI – NA PATYKU !!!

The following two tabs change content below.
Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE ! UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛                                     drobnym  datkiem, z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW  Dziękuję, -  $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania ! ♡♡♡    ZOBACZ TAKŻE Nature’s Sunshine 50 lat na rynku VIDEO - https://youtu.be/MYPR5UHSQvw

TEN ARTYKUŁ DODAŁAM OD SIEBIE JAKO PROŚBA OD AUTORA NA TYM FORUM I PROSZĘ O LICZNE UPUBLICZNIANIE TEGO SKANDALICZNEGO  MATERIAŁU !!!

Screenshot_11.jpg

1. JAKIM TO PRAWEM ?
WEJŚCIE NA TEREN MUZEUM W OŚWIĘCIMIU, ZEZWOLONO PO WNIKLIWYM PRZESZUKANIU I SPRAWDZENIU OSÓB JAK I BAGAŻU OSOBISTEGO – dodatkowo tylko  wyznaczonych bezczelnie dla POLAKÓW godzinach od godz 06.00 RANO do 09.00 RANO ???

Screenshot_9

Screenshot_10.jpg

2. PROFANACJA FLAG POLSKICH

POLSKIE FLAGI NA PATYKACH ZROBIONE Z POCIĘTYCH PLASTIKOWYCH RURECZEK

CO MÓWI POLSKIE PRAWO PANIE PREZYDENCIE RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ?

Art. 137. Publiczne znieważenie znaku lub symbolu państwa


Dz.U.2018.0.1600 t.j. – Ustawa z dnia 6 czerwca 1997 r. – Kodeks karny

§ 1. Kto publicznie znieważa, niszczy, uszkadza lub usuwa godło, sztandar, chorągiew, banderę, flagę lub inny znak państwowy,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.
§ 2. Tej samej karze podlega, kto na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej znieważa, niszczy, uszkadza lub usuwa godło, sztandar, chorągiew, banderę, flagę lub inny znak państwa obcego, wystawione publicznie przez przedstawicielstwo tego państwa lub na zarządzenie polskiego organu władzy.

Screenshot_8.jpg

Screenshot_7.jpg

3. ABSOLUTNIE SKANDALICZNE FLAGI NA  PATYKACH  – WSTYD PATRZY NA TO CAŁY ŚWIAT !!!

BRAK JAKIEGOKOLWIEK PRZEDSTAWICIELA DELEGACJI RZĄDU, PREZYDENTA POSŁA, MINISTRA WRESZCIE MEDIÓW PUBLICZNYCH !!!

Screenshot_9

Screenshot_10.jpg

A TERAZ ZWRACAM SIĘ DO TYCH CO TAK ŚWIĘCIE CHCĄ GŁOSOWAĆ NA TYCH, KTÓRYCH W TAKIM DNIU ZABRAKŁO – CZYLI DO WAS POLACY, PATRIOCI, WYBORCY, PO PROSTU LUDZIE !

Screenshot_14.jpg

NA KOGO CHCECIE GŁOSOWAĆ NA TYCH – KTÓRZY WAS BĘDĄ PUBLICZNIE UPOKARZAĆ DLA  500+ ZAPOMNIELIŚCIE O SWOICH BABCIACH, DZIADKACH, BLIŻSZEJ I DALSZEJ – WASZEJ RODZINIE ?

CZY ONI ODDAJĄC ZA WAS ŻYCIE ZDRADZILI WAS TAK JAK WY TERAZ TO ROBICIE – DAJĄC SIĘ PRZEKUPIĆ ZA MARNY GROSZ ???

GDZIE WASZA GODNOŚĆ, SZANOWNI PAŃSTWO,  CZY WY  JESTEŚCIE JESZCZE POLAKAMI ?

CHCECIE SIĘ STAĆ PODOBNI DO TYCH CO CHCĄ TYLKO UZYSKAĆ KORZYŚĆ ?

WASI PRZODKOWIE GDYBY POWSTALI Z GROBU – NIE UWIERZYLI BY W TO I ZADALI BY WAM PYTANIE – WNUCZKU, WNUCZKO ZA CO I PO CO MY GINĘLIŚMY ? 

A TERAZ ZWRACAM SIĘ TAKŻE DO WAS – SZANOWNI MIŁOŚCIWIE CHCĄCY NAM SŁUŻYĆ PANOWIE Z KONFEDERACJI !!!

Screenshot_12.jpg

PANOWIE – GDZIE WY BYLIŚCIE GDZIE WY JESTEŚCIE I GDZIE CHCECIE BYĆ  ???

CZY CHCECIE TYLKO KORYT, CZY CHCECIE ŚWIĘTEGO SPOKOJU CZY CZEGO CHCECIE ?

SKORO WIDZICIE CO SIĘ DZIEJE I DEKLARUJECIE POMOC I WSPARCIE JEŚLI WAS WYBIERZEMY A ZABRAKŁO MOCNEGO GŁOSU NA TO CO DZIEJE SIĘ NA POLSKIEJ ZIEMI, NA OCZACH NIE TYLKO NASZYCH ALE CAŁEGO ŚWIATA, KTÓRZY PRZYJECHALI DO MUZEUM W OŚWIĘCIMIU, A RELACJA NA ŻYWO  NADAWANA JEST W  MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH I WSZYSCY Z NIEDOWIERZANIEM OBSERWUJĄ PONIŻENIE POLAKÓW JAK KIEDYŚ NIEMCY PONIŻALI NASZYCH I WASZYCH PANOWIE – PRZODKÓW I BLISKICH !!!

SZANOWNI PANOWIE KONFEDERACI !

JAK MOŻECIE MILCZEĆ I WOŁAĆ O GŁOSOWANIE NA WAS – KIEDY MAJĄC KU TEMU OKAZJĘ – WY POZOSTAJECIE BIERNI !!!

” KOŃCZ WAŚĆ  – WSTYDU OSZCZĘDŹ „..

Autor Gabriela Nowak

wykorzystałam zdjęcia z relacji nadawanej na żywo w Realu24 Marcina Roli

 

 

 

2 thoughts on “SKANDAL, SKANDAL, SKANDAL PO TRZY KROĆ SKANDAL, POLSKIE FALAGI – NA PATYKU !!!

  1. Droga Gabrielo,też tam byłam wczoraj i wszystko potwierdzam.A co myślisz o rejestracji uczestników?O tym że nie wolno było mieć plecaków,tylko jakieś małe torebeczki?Fakt,skandal,całkowicie się z tobą zgadzam.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: