DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Prezydent Brazylii ostro odpowiedział Angeli Merkel: „Bierz tę swoją kasę i zalesiaj Niemcy, ok?”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
Jair Bolsonaro/fot. PAP/EPA
Jair Bolsonaro/fot. PAP/EPA

Zamiast odbierać Brazylii środki na rozwój projektów w Amazonii kanclerz Niemiec Angela Merkel powinna skupić się na ponownym zalesianiu własnego kraju – oświadczył brazylijski prezydent Jair Bolsonaro, cytowany w czwartek przez Deutsche Welle.

W ostatnich dniach niemiecka minister ds. środowiska naturalnego Svenja Schulze ogłosiła, że Niemcy wstrzymają wypłatę 35 mln euro pierwotnie przeznaczonych na wsparcie projektów środowiskowych w Amazonii z powodu wylesiania, którego tempo znacznie wzrosło, odkąd urząd prezydenta w Brazylii sprawuje Bolsonaro.

W Brazylii znajduje się ponad 60 proc. amazońskich lasów.

„Chciałbym przekazać wiadomość kochanej Angeli Merkel. Bierz tę swoją kasę i zalesiaj Niemcy, ok? Tam jest o wiele bardziej potrzebna” – oznajmił Bolsonaro krajowym mediom.

Brazylijski przywódca, który – jak podkreśla Deutsche Welle – od dawna znany jest z mizoginistycznych wypowiedzi, a przy tym dąży do likwidacji wszystkich obszarów chronionych w obrębie Amazonii, już wcześniej oskarżał Niemcy o chęć „obrabowania” jego kraju poprzez wstrzymanie finansowania.

Nie po raz pierwszy dochodzi do spięcia na linii Brasilia-Berlin w sprawie amazońskich lasów równikowych.

W czerwcu Merkel wyraziła zaniepokojenie stanem przestrzegania przepisów środowiskowych i praw człowieka tamtejszej rdzennej ludności. Wówczas Bolsonaro wypomniał Niemcom, że czerpią korzyści z faktu, że są jednym z największych emitentów gazów cieplarnianych na świecie, i dopóki sytuacja ta się utrzyma, Berlin powinien powstrzymać się od pouczania innych.

(PAP)

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: