DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Krzysztof Kwiatkowski ujawnia tajny plan. Prezes NIK idzie na wojnę z PiSem

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
Krzysztof Kwiatkowski
Autor: Marek Brzeziński

Obecny prezes Najwyższej Izby Kontroli Krzysztof Kwiatkowski wystartuje w nadchodzących wyborach parlamentarnych do Senatu z Łodzi.

Krzysztof Kwiatkowski od dłuższego czasu pojawia się na nieoficjalnej giełdzie kandydatów Koalicji Obywatelskiej na nadchodzące wybory. Kwiatkowski mówi, że wiele osób namawia go do kandydowania. – Prawdą jest, że bardzo wielu łodzian namawia mnie do startu w wyborach. Dziękuję za te sygnały. Dziękuję, że dobrze oceniacie państwo pracę Najwyższej Izby Kontroli, w jakiejś skromnej części także moje zaangażowanie w pracę w NIK – powiedział Kwiatkowski, ale zaznaczył, że swoją decyzję ogłosi za dwa tygodnie, kiedy skończy się jego kadencja prezesa NIK. 

 Wtedy ujawnię mój tajny plan. Zrobię wszystko, żeby ta wiedza, którą daje praca w NIK, dalej mogła być wykorzystywana, spożytkowana. Byłbym nie w porządku wobec mieszkańców, gdybym powiedział, że nie chciałbym, aby to, co udało mi się dowiedzieć w sensie wiedzy o rozwiązywaniu problemów, nie zostało wykorzystane – dodał Kwiatkowski.

Źródło: Radio Łódź

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: