DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Epstien został uduszony? Sensacje w sprawie śmierci miliardera

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
Tajemnicza śmierć miliardera. Kim był Jeffrey Epstein?
Autor: APJeffrey Epstein

Dziennik „Washington Post” zasiał ziarno niepewności – czy Jeffrey Epstein, amerykański finansista i miliarder faktycznie popełnił samobójstwo, czy może ktoś go udusił? Gazeta nie ma wątpliwości, że śmierć Epsteina jest tajemnicza.

Według ekspertów pytanych przez dziennik „Washington Post”, złamania, których doznał Epstein podczas samobójczej śmierci w celi w więzieniu Metropolitan Correctional Center na Manhattanie w Nowym Jorku częściej zdarzają się u ofiar zabójstw przez uduszenie niż u osób, które się powiesiły. Za tą teorią mają przemawiać połamane kości. Epstein miał złamaną m.in. kość gnykową, która łamią się u ofiar uduszenia, a o wiele rzadziej, gdy same się powieszą. To pierwsze szczegóły, które wpłynęły na przeprowadzenie autopsji u Epsteina.

Jeffrey Epstein zmarł w więzieniu 10 sierpnia oskarżony był o nakłanianie do prostytucji i wykorzystywanie seksualne nieletnich dziewcząt. Miał stworzyć „pedofilską wyspę” na Karaibach, na którą ściągał znane osobistości takie jak byłego prezydenta USA, Billa Clintona, fizyka Stephena Hawkinga czy modelkę Naomi Campbell. W sprawę zamieszany też jest książę Andrzej, syn królowej Elżbiety II. Epstein na rajskiej wyspie miał gwałcić 15-letnie dziewczynki, które dostarczała mu jego prawa ręka Ghislaine Maxwell. Najnowsze fakty w tej sprawie opublikowane przed tygodniem zawierają 2 tys. stron obciążających nie tylko Epsteina, ale też Maxwell. Ta miała dawać wskazówki nieletnim dziewczynom jak zaspokajać oralnie miliardera.

se.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: