DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

WIĘŹNIOWIE Z BIAŁOŁĘKI ZGOTOWALI KOSTECKIEMU PIEKŁO

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Piekło – tak dzisiejsza „Rzeczpospolita” opisuje pobyt Dawida Kosteckiego w więzieniu w Białołęce. Były bokser narobił sobie wrogów we wszystkich poważniejszych grupach przestępczych, a jego zatargi przenosiły się na teren zakładów karnych, w których odsiadywał wyroki – podaje dziennik.

Dawid Kostecki siedział m.in. w Lublinie, Rzeszowie i – po decyzji sądu o przeniesieniu od 18 czerwca br. – w warszawskiej Białołęce, gdzie zmarł na początku sierpnia.

Grażyna Zawadka i Izabela Kacprzak piszą na łamach „Rzeczpospolitej”, że współwięźniowie w areszcie w Białołęce „zgotowali Dawidowi Kosteckiemu pogrom”. Dziennikarki powołują się na znajomych byłego boksera, z którym od lat działali w przestępczym biznesie.

Zdaniem rozmówcy dziennika, Kostecki narobił sobie wrogów, bo przyznawał się do winy w różnych sprawach, co obciążało wielu przestępców.

Jednym z nich miał być Maciej M., kojarzony z tzw. grupą mokotowską, którego – jak czytamy w „Rz” – mają się bać nawet prokuratorzy. To człowiek bezwzględny – pisze gazeta i jako przykład podaje ostatni „wyczyn” M. Miał on zlecić oblanie kwasem 75-letniej staruszki w odwecie za to, że zeznawała przeciw niemu w sprawie o groźby karalne. To M. właśnie – według informatora dziennika – miał sprawić, że pobyt w Białołęce stał się dla Kosteckiego piekłem.

Samobójstwo czy upozorowana śmierć?

„Przedstawione fakty wskazują na to, że Kostecki zarówno mógł zostać zastraszony i dlatego popełnił samobójstwo, jak i to, że upozorowano jego śmierć” – czytamy w gazecie.

Jak podaje „Rz”, w strukturach więziennych mówi się o clonazepamie – środku nasennym, który powoduje zwiotczenie mięśni. Prokuratura jak na razie nie wyklucza żadnych wątków, czeka na wyniki badania toksykologicznego.

Według ustaleń dziennika, Kostecki należał do subkultury więziennej – grypsował. Kiedy jednak dobrowolnie poddał się karze i przy okazji wsypał współoskarżonych, popadł w niełaskę. Według rozmówcy „Rz” w Lublinie Kostecki został pozbawiony przynależności do subkultury grypsujących i był wyzywany. W efekcie musiał być izolowany od innych więźniów.

W kolejnym zakładzie karnym – mimo zakazu więziennej „elity” – znów zaczął grypsować. Według informatora dziennika, miało się to spotkać z agresją kryminalnego środowiska.

„W tym kontekście wersja o samobójstwie Kosteckiego może być wiarygodna” – zaznacza „Rz”. Jednocześnie gazeta przypomina, że Kostecki miał konflikt nie tylko z przestępczym światkiem w więzieniach, ale był też wrogiem m.in. funkcjonariuszy dawnego CBŚ, który ochraniał działające na Podkarpaciu agencje towarzyskie ukraińskich sutenerów – braci R.

Pełnomocnicy rodziny Kosteckiego domagają się powtórnej sekcji zwłok, by wyjaśnić, skąd wzięły się dwa ślady na szyi boksera. Prokuratura jeszcze nie podjęła decyzji w tej sprawie.

Były bokser Dawid „Cygan” Kostecki został 2 sierpnia br. znaleziony martwy w celi aresztu śledczego na Białołęce. Miał popełnić samobójstwo. Według oficjalnych ustaleń, przykryty kocem powiesił się na pętli z prześcieradła zaczepionej o górne łóżko.

rzp.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: