M-forum A.V Live.

ARTYKUŁY PRASOWE , NIUS INFO , POLITYKA GOSPODARKA, POLSKA I ŚWIAT , FILMY , REPORTAŻE , STREAM LIVE ZAŁÓŻ WŁASNE AUTORSKIE KONTO I PUBLIKUJ BEZ CENZURY FELIETONY ARTYKUŁY FILMY DOKUMENTY MATERIAŁY PRASOWE WŁASNE

pobrane (1).png

Thiel: „Globalista” Google jest w łóżku z chińskim wojskiem; Muszą być zbadane przez FBI i CIA

miejsce-na-reklame.

„Postnacjonaliści” pomagają rządowi komunistycznemu w Ameryce

Inwestor miliarder, Peter Thiel, ostrzegł, że Google pomaga chińskiemu wojsku i że firma musi zostać zbadana przez FBI i CIA, ponieważ jest obsługiwana przez „globalistów”, którzy nie rozumieją zagrożenia dla Stanów Zjednoczonych ze strony Chin.

Thiel określił kulturę polityczną Google jako „globalistyczną,„ postnarodową ”i„ kosmopolityczną ”, dodając, że firma jest„ niesamowicie wyspiarska ”i„ nieufna ”wobec prawdziwych„ problemów ”poza własną bańką doliny krzemu.

Thiel wezwał amerykańskie agencje wywiadowcze do zaangażowania się, ponieważ Google pośrednio dostarcza rządowi chińskiemu najnowocześniejszą technologię sztucznej inteligencji.

„Pytanie o zainteresowanie Chin [rozwojem sztucznej inteligencji Google’a] należy rozpatrzyć znacznie uważniej. Dlatego argumentowałem, że FBI lub CIA powinny na to patrzeć. ”Thiel zauważył w wywiadzie dla Fox News.

„Sądzę, że w ciągu ostatnich 1000 lat lub kiedykolwiek ta wielka amerykańska firma odmówiła współpracy z amerykańskim wojskiem i współpracowała z naszymi geopolitycznymi rywalami. To nie jest liberalno-konserwatywna sprawa. Jest to absolutnie bezprecedensowe. ”Kontynuował przedsiębiorca, powołując się na fakt, że Google  odmówił  złożenia oferty na kontrakt JEDI w wysokości 10 miliardów dolarów Departamentu Obrony ze względu na to, że współpraca z wojskiem amerykańskim może naruszać jego„ zasady AI ”.

„Google ma duże laboratorium badawcze zajmujące się sztuczną inteligencją w Chinach, w którym chociaż nie współpracuje bezpośrednio z wojskiem Chines, cała technologia zostaje przekazana chińskiemu wojsku.” Thiel ostrzegł, porównując technologię do „Projektu Manhattan ”.

„Jest to czarno-białe w konstytucji Chińskiej Partii Komunistycznej, od 2017 r. Zmieniono ją, aby podkreślić, że w Chinach musi być fuzja cywilno-wojskowa, w której wszystkie rzeczy muszą zostać zintegrowane. Wszystko, co ma zastosowanie cywilne, musi być również przekazane Armii Wyzwolenia Ludu, PLA. ”Wyjaśnił dalej.

Gdzie indziej podczas wywiadu Thiel, zwolennik Trumpa, zauważył, że „w Dolinie Krzemowej jest wiele innych osób, które popierają prezydenta, ale nie zamierzają tego mówić”.

„I tak zawsze jest problem – jednomyślność nie oznacza, że wszyscy się zgadzają. Zazwyczaj oznacza to po prostu, że wszyscy są zbyt przestraszeni, by mówić. ”Thiel dodał.

Thiel, który był współzałożycielem systemu PayPal i był pierwszym inwestorem na Facebooku, wcześniej ostrzegał, że Google pomaga w transferze technologii sztucznej inteligencji do chińskiego wojska na rzecz Ameryki, ponieważ „obudzili” pracowników Google są antyamerykańscy i wolą Chiny niż Stany Zjednoczone

Nazywając działanie Google „zdradliwą decyzją”, Thiel ostrzegł, że „Prawdopodobnie istnieje szeroka baza pracowników Google, którzy są ideologicznie super lewicowi, jakby się obudzili i myślą, że Chiny są lepsze od USA lub że Stany Zjednoczone są gorsze od Chin – to jest bardziej antyamerykański niż cokolwiek innego. ”

 

zrodlo:https://summit.news

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

REKLAMA 300 X300.jpg
%d bloggers like this: