DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

SAKANDAL – Tomasz Rzymkowski zmienia zdanie w sprawie ustawy 447

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Pamiętacie stanowcze wypowiedzi posła Tomasza Rzymkowskiego na temat ustawy 447? Pamiętacie, jak mówił o zagrożeniu, jakie ona niesienie? To właśnie poseł Rzymkowski należał do najzagorzalszych orędowników przyjęcia przez sejm ustawy zakazującej prowadzenia jakichkolwiek rozmów i podejmowania działań mających na celu wsparcie dla uzyskania roszczeń bezspadkowych.

– Ustawa zakłada zakaz jakichkolwiek rozmów i podejmowania działań mających na celu wsparcie dla uzyskania roszczeń bezspadkowych. Drugim elementem jest informowanie przez rząd o osobach, które występują z takim roszczeniem wobec państwa polskiego. Kolejny element to sankcja karna za złamanie wcześniejszych przepisów (do 2 lat więzienia). Ostatni element to obowiązek dla Prokuratorii Generalnej RP występowania jako obrońcy, gdy ktoś występuje z roszczeniami do obywatela Polski – tłumaczył wówczas w Radiu Maryja poseł Tomasz Rzymkowski.

Ale wówczas Tomasz Rzymkowski reprezentował klub poselski Kukiz’15, dziś należy do klubu PiS i z tą partią wiąże swoją przyszłość w perspektywie zbliżających się wyborów parlamentarnych. A co z ustawą, o którą kilka miesięcy temu tak zaciekle walczył? Ano doszedł do wniosku, że wcale nie jest ona potrzebna…

– Co prawda był list amerykańskich senatorów do sekretarza stanu, ale takich listów senatorzy wykonują bardzo dużo do administracji federalnej, prezydenckiej. To nie jest istotne. W mojej ocenie, nasz porządek prawny w zupełności nas zabezpiecza – stwierdził na antenie telewizji wPolsce.pl Tomasz Rzymkowski.

No cóż… Nie od wczoraj wiadomo, że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

/wpolityce.pl/

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: