NA ŻYWO 2 STRAMY 20.00 MACIEJ MACIAK CW24 TV NAJNOWSZE INFORMACJE O AFERZE SKOK WOŁOMIN - 21.00 RELACJA PIOTRA RYBAKA ZE SPRAWY SĄDOWEJ Z GODZINY 9.00 26.08.2019 - WYROK26 sierpnia 2019
8 godzin pozostało.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

PRZESTĘPSTWO Elektronika została usunięta z „Pedo Island” Epsteina przed nalotem FBI

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

Dronie nagrania z „samobójczego” handlarza seksem domu „Pedo Island” Jeffreya Epsteina pokazuje, że potencjalnie ważny sprzęt elektroniczny został usunięty z domu przed nalotem FBI, który miał miejsce w poniedziałek.

„Ten film nakręcony 15 lipca pokazuje, co wygląda na komputer Apple po prawej stronie wraz z lornetką i pudełkiem chusteczek”, pisze Chris Menahan. „Wygląda na to, że biały dysk może być podłączony do zewnętrznego dysku twardego na tym samym biurku. To, co wygląda jak drukarka, można zobaczyć po prawej stronie, głębiej w kuchni. Po lewej stronie jest też coś, co wygląda jak tablet. ”

 

Drugi film nakręcony 23 lipca pokazuje, że pokój jest prawie pusty, a sprzęt elektroniczny jest całkowicie usunięty.

Trzecie wideo nakręcone 3 sierpnia, na tydzień przed śmiercią Epsteina, pokazuje, że kuchnia została całkowicie wyczyszczona.

„Być może zechcesz zobaczyć, kto był na stronie między 17 lipca a 28 lipca, zauważył jeden użytkownik Twittera. „Zobacz coś, czego brakuje, powiedz, że czegoś brakuje”.

Werise@We_Have_Risen

Hey guise @FBI you might want to see who was on site between July (17)th and July 28th…

See something missing, say something is missing 🤷🏽‍♂️

View image on Twitter
1,470 people are talking about this

Jak pisaliśmy wcześniej, mówi się, że Epstein powiesił się za pomocą prześcieradeł, chociaż były więzień w tym samym obiekcie byłby niemożliwy, ponieważ nie są one znacznie silniejsze niż papier.

zrodlo:https://summit.news

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: