DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Profesor UW ma problem na uczelni. Możliwe postępowanie dyscyplinarne za wulgarne wyzwiska..

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Screenshot_16.jpg

Prof. Jacek Kochanowski z UW może mieć kłopoty. Fot. Facebook/Jacek Kochanowski

Prof. Jacek Kochanowski nie ukrywa przynależności do środowiska LGBT. Do tego stopnia, że wyzywa adwersarzy w brutalny sposób i teraz grozi mu zawieszenie w pracy na uczelni. Chodzi o wpisy na Twitterze o Jakubie Baryle i abp Marku Jędraszewskim. 

– Och och. O poj…ie z krzyżem w Płocku nie wypada pisać, że po…b. Choć ewidentnie pięknie pozował do zdjęć. Gdybym nie był lewakiem to bym został prawakiem. Oni nie mają problemów. Wypier…. – tak w mediach społecznościowych prezentuje swoje poglądy prof. Jacek Kochanowski – wykładowca Uniwersytetu Warszawskiego, socjolog i filozof. W powyższym wpisie zaatakował 15-letniego Jakuba Baryłę, który niósł krzyż z różańcem podczas marszu równości w Płocku.

– K… jego mać! Ludzie! Luuuuuuuudzie! No ale jak Wy chcecie osiągnąć równość i takie tam, jeśli pier…cie takim samym językiem, jak homofobi? Jaka profanacja? Ludzie! Jak można mówić językiem swojej opresji? To chcecie wolności czy czego? – pytał krytyków nauczyciel akademicki.

Kochanowski postanowił również odnieść się do homilii Marka Jędraszewskiego. Arcybiskup wzywał wiernych do obrony tradycyjnych i katolickich wartości przed ideologią LGBT. – Nie pozwólcie na to, aby zło zagrażających nam ideologii gender i LGBT rozlało się po Polsce, zatruwając serca i umysły Polaków – apelował abp Jędraszewski na zakończenie krakowskiej pielgrzymki na Jasną Górę.

– Błędem antropologicznym, panie Jędraszewski, to są faceci w kieckach z obsesją na temat d…y ministranta. Odwal się człowieku od nas – nie ustawał w brutalnym języku Kochanowski. Wpisy wykładowcy Uniwersytetu Warszawskiego nie umknęły uwadze przedstawicielom uczelni.

– Styl wypowiedzi, jaki w swoich ostatnich wpisach zaprezentował prof. UW Jacek Kochanowski, nie spełnia standardów debaty publicznej. Sprawa zostanie skierowana do rzecznika dyscyplinarnego UW – poinformowała Anna Korzekwa-Józefowicz, rzecznik UW.

AKorzekwa-Józefowicz@anna_korzekwa

Styl wypowiedzi, jaki w swoich ostatnich wpisach zaprezentował prof. UW Jacek Kochanowski, nie spełnia standardów debaty publicznej. Sprawa zostanie skierowana do rzecznika dyscyplinarnego UW.

– Jestem nie tylko profesorem, ale także gejem. Codziennie w mediach politycy prawicy, publicyści i ludzie Kościoła wylewają na mnie kubły pomyj. Otóż będę się bronił, bo to nie ja rozpętałem tę wojnę. Proszę poczytać, jak nazywają mnie ludzie w komentarzach pod Pani postem – bronił się Kochanowski. Część wulgarnych wpisów wykładowca UW usunął z Twittera.

Jacek Kochanowski 🇪🇺🏳️‍🌈@KochanowskiJacq

Jestem nie tylko profesorem, ale także gejem. Codziennie w mediach politycy prawicy, publicyści i ludzie Kościoła wylewają na mnie kubły pomyj. Otóż będę się bronił, bo to nie ja rozpętałem tę wojnę. Proszę poczytać, jak nazywają mnie ludzie w komentarzach pod Pani postem.

AKorzekwa-Józefowicz@anna_korzekwa

Styl wypowiedzi, jaki w swoich ostatnich wpisach zaprezentował prof. UW Jacek Kochanowski, nie spełnia standardów debaty publicznej. Sprawa zostanie skierowana do rzecznika dyscyplinarnego UW.

Chciałbym jeszcze dodać, że wbrew temu, co pisze „Gazeta Wyborcza” władze UW nie wypowiedziały się w sprawie mojego tłita. Jest tylko wypowiedź rzeczniczki, natomiast stanowisko Rektora, mojego Dziekana i mojej Dyrektor nie jest mi znane – podkreślił Kochanowski.

Jacek Kochanowski 🇪🇺🏳️‍🌈@KochanowskiJacq

Chciałbym jeszcze dodać, że wbrew temu, co pisze @gazeta_wyborcza władze @UniWarszawski nie wypowiedziały się w sprawie mojego tłita. Jest tylko wypowiedż rzeczniczki @anna_korzekwa, natomiast stanowisko Rektora, mojego Dziekana i mojej Dyrektor nie jest mi znane.

W kolejnych publikacjach profesor uniwersytecki pytał rzecznik własnej uczelni: „Czy weźmie na siebie odpowiedzialność za szczucie na mnie? Otrzymałem kilkadziesiąt gróźb śmierci oraz pobicia. We Wrocławiu pobito ostatnio pracownika naukowego. O to Pani chodzi?”. Ten wpis również zniknął z Twittera.

Jacek Kochanowski to habilitowany doktor nauk humanistycznych z zakresu socjologii, wykłada na UW. Polami jego zainteresowań są gender/queer studies oraz socjologia kultury.

GW/Twitter

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: