DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Kaczyński o marszach równości: „Gdyby to ode mnie zależało..

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Kaczyński o marszach równości: „Gdyby to ode mnie zależało, no to by było jasne. (…) Mój brat, gdy był prezydentem Warszawy to zakazał”

Kaczyński o marszach równości: "Gdyby to ode mnie zależało, no to by było jasne. (...) Mój brat, gdy był prezydentem Warszawy to zakazał"

Jak to się kiedyś mówiło prezes „orbituje”. Z jednej strony obiecuje kolejną kasę, z drugiej na potęgę straszy. To stare chwyty, ale skuteczne. Kiedyś byli uchodźcy a teraz LGBT. Zapytany na Mazowszu o Marsze Równości prezes powiedział: – Gdyby to ode mnie zależało, no to by było jasne. Mój brat świętej pamięci, warszawiak, gdy był prezydentem Warszawy to zakazał. Natomiast, no tu jest sprawa przepisów UE. No, uchylą nam takie zakazy. Sądy zresztą też uchylą, bo są całkowicie pod wpływem tej ideologii. To trzeba inaczej, spokojnie ograniczyć to – uważa Jarosław Kaczyński.

Po zdarzeniach w Białymstoku prezes PiS wymyślił, że polskie sądy są pod wpływem ideologii LGBT. Krótko mówiąc jest coraz gorzej, bo kiedyś to tylko jeden z dziesięciu tysięcy sędziów ukradł wiertarkę, a dziś tragedia, sami geje. Zresztą cała opozycja i samorządy w dużych miastach to też geje. Jest ich tam tak dużo, że aż PiS przegrało wybory.

Bertold Kittel@Bertold_K

Jakie plany ma partia rządząca wobec wolności zgromadzeń? „Zapytany(…)o Marsze Równości prezes PiS-u odpowiedział:(…)-Sądy zresztą też uchylą [zakazy], bo są całkowicie pod wpływem tej ideologii. To trzeba inaczej, spokojnie ograniczyć to” https://fakty.tvn24.pl/ogladaj-online,60/lgbt-tematem-kampanii-pis-mowi-o-sianiu-nienawisci-na-marszach-rownosci-i-wplywie-na-sady,960328.html 

„Teraz się szuka innych tematów w PiS”. Kaczyński: polskie sądy pod wpływem ideologii LGBT

Będą nowe programy dla wsi i będą kolejne pieniądze – obiecuje prezes Jarosław Kaczyński. Szczegóły ma przedstawić na początku września. To pomysł na mobilizację elektoratu za wszelką cenę. 

 „Ta nienawiść była kiedyś do uchodźców, teraz temat umarł już śmiercią naturalną, no to teraz się szuka innych tematów w PiS na gwałt. Takim tematem chwilowo jest środowisko LGBT” – ocenia Joanna Senyszyn z Sojuszu Lewicy Demokratycznej

A Bartosz Arłukowicz z Platformy Obywatelskiej uważa, że – „Dokładnie Jarosławowi Kaczyńskiemu chodzi o to, żeby na siebie napuszczać różne grupy społeczne, żeby taki marszałek Kuchciński mógł w ciszy, i przez nikogo niekontrolowany, latać samolotami rządowymi”.

LGBT.pl 🏳️‍🌈 🇵🇱 💯@LGBTpl

są możliwe …bo jak twierdzi Kaczyński „polskie sądy są pod wpływem ideologii ”, przepisy tez są winne. „To trzeba inaczej, spokojnie ograniczyć to”. Czyli @pisorgpl planuje ograniczyć wolności obywatelskie

Prezes PiS po zdarzeniach w Białymstoku oskarża polskie sądy już nie tylko o to, że jeden z dziesięciu tysięcy sędziów ukradł wiertarkę, ale uznał, że polskie sądy są pod wpływem ideologii LGBT.

ZOBACZ materiał @FaktyTVN >>>https://fakty.tvn24.pl/ogladaj-online,60/lgbt-tematem-kampanii-pis-mowi-o-sianiu-nienawisci-na-marszach-rownosci-i-wplywie-na-sady,960328.html 

 🏳️‍🌈 🇵🇱 💯

Internauci są podobnego zdania: „Widocznie wyszło im z badań, że szczucie na mniejszości na prowincji im się opłaca to cynicznie szczują. Kościół się dołączył. Będzie z tego w końcu tragedia ale zgoni się na…ofiary i opozycję. Mam nadzieję, że ktoś, kiedyś ich z tej makiawelicznej hucpy rozliczy”.

Przem.Szubartowicz

Sądy są całkowicie pod wpływem tej ideologii (LGBT) – powiedział Kaczyński. To jest nie tylko głupie. To jest chore.

🌈

Widocznie wyszło im z badań, że szczucie na mniejszości na prowincji im się opłaca to cynicznie szczują. Kościół się dołączył. Będzie z tego w końcu tragedia ale zgoni się na…ofiary i opozycję. Mam nadzieję, że ktoś, kiedyś ich z tej makiawelicznej hucpy rozliczy.

 🌈Zaklinacz węży #SilniRazem

Czas pokaże, jak bardzo opłacalne było straszenie. Jedno jest pewne, rozdawanie kasy zawsze jest skuteczne, a o tym prezes szczegółowo poinformuje na początku września. Wiadomo im bliżej wyborów tym lepsza pamięć wyborcy.

Joachim Brudziński@jbrudzinski

To mówicie , że Jarosław Kaczyński nie ma poczucia humoru i dystansu do siebie🙂

Osadzony film

Profesor Prawak ale Lewak Wyklęty@PrawakL

Zauważam, że ten znany wesołek, ubrał kask tył do przodu. Zaprawdę, powiadam wam, jakby ubrał na lewą stronę, rozbawił by znacznie szersze grono odbiorców.

Źródło: tvn24

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: