M-forum A.V Live.

ARTYKUŁY PRASOWE , NIUS INFO , POLITYKA GOSPODARKA, POLSKA I ŚWIAT , FILMY , REPORTAŻE , STREAM LIVE ZAŁÓŻ WŁASNE KONTO

pobrane (1).png

Irlandia: Polak z 47 wyrokami zostanie wydalony

miejsce-na-reklame.

36-letni Łukasz Dąbrowski będzie poddany procesowi deportacji do Polski – oznajmił Sąd Najwyższy w Irlandii. Lokalne media zwracają uwagę, że Polak popełnił aż 47 przestępstw w ciągu zaledwie 2 lat.

Irlandia: Polak z 47 wyrokami zostanie wydalonyPolak popełnił rekordową liczbę przestępstw w krótkim odstępie czasu. (Fot. Getty Images)

Jak donosi m.in. „The Times”, Sąd Najwyższy w Irlandii utrzymał w mocy nakaz deportacji wydany wcześniej przez ministra sprawiedliwości przeciwko 32-letniemu Polakowi.

Irlandzki sąd uznał, że nawet obywatel UE może zostać uznany za niepożądanego w Irlandii, jeżeli w tak skrajnym stopniu zagraża bezpieczeństwu irlandzkiego społeczeństwa.

Dąbrowski był poszukiwany przez Polskę międzynarodowym listem gończym za niestawienie się w więzieniu po trzech wyrokach, dlatego walczył w Irlandii o niewydalanie go z tego kraju. Sąd Najwyższy uznał jednak, że 47 wyroków w ciągu zaledwie dwóch lat to za dużo.

Polak wskazywał w sądzie, że przybył do Irlandii w 2012 lub 2014 roku. Pierwszy raz został skazany w 2015 r. Jego wyroki były związane z przestępstwami samochodowymi, kradzieżami, włamaniami i niestawiennictwem w sądzie.

W związku z decyzją irlandzkiego sądu, 36-latek będzie teraz poddany deportacji do Polski.

 

zrodlo:londynek.net

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

REKLAMA 300 X300.jpg
%d bloggers like this: