NA ŻYWO 2 STRAMY 20.00 MACIEJ MACIAK CW24 TV NAJNOWSZE INFORMACJE O AFERZE SKOK WOŁOMIN - 21.00 RELACJA PIOTRA RYBAKA ZE SPRAWY SĄDOWEJ Z GODZINY 9.00 26.08.2019 - WYROK26 sierpnia 2019
8 godzin pozostało.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

DANIA CHCE WZMOCNIĆ OCHRONĘ GRANIC PRZED PRZEMOCĄ ANARCHII W SZWECJI

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

Przestępczość w Szwecji jest obecnie tak powszechna i brutalna, że ​​kraje sąsiednie odczuwają potrzebę zaostrzenia kontroli granicznej, aby przemoc w Szwecji nie rozlała się na nich.

Duński socjaldemokratyczny premier Mette Frederiksen nie chce, aby szwedzka fala przemocy rozlała się na Danię. Zdjęcie: zrzut ekranu DR

To socjaldemokratyczny premier Mette Frederiksen miał już dość od czasu brutalnego podwójnego morderstwa w czerwcu i eksplozji władzy podatkowej w sierpniu można powiązać z przestępcami mieszkającymi w Szwecji.

„Nie możemy mieć sytuacji, w której można podróżować ze Szwecji do Danii, aby umieścić dynamit pośrodku naszej stolicy” – powiedział Frederiksen (S) podczas konferencji prasowej w środę, według DR.

– W Danii nie musi tak być codziennie. Nie wolno nam przyzwyczajać się do wybuchów.

– Rząd duński rozważa wzmocnienie kontroli granicznej przeciwko Szwecji po tym, jak bomba wymierzona w duńskie władze w Kopenhadze i dwóch obywateli Szwecji są podejrzani o sprawców, powiedziała.

Skuteczna duńska policja
Oświadczenie pojawiło się po tym, jak duńska policja znalazła dwóch obywateli Szwecji, którzy podejrzewali bombę przeciwko organom podatkowym w Kopenhadze nieco ponad tydzień temu.

Jeden z mężczyzn został aresztowany w Malmö. Drugi, również mieszkający w Malmö, jest poszukiwany na arenie międzynarodowej. Czterech zatrzymanych ze Szwecji było wcześniej w trakcie dochodzenia w sprawie podwójnego morderstwa.

Media społecznościowe są pytane, dlaczego duńskiej policji szybko udaje się wyjaśnić poważne przestępstwa z użyciem przemocy i aresztować podejrzanych sprawców, podczas gdy szwedzka policja często zawodzi.

– Różnica między siłą działania rządu szwedzkiego i duńskiego – komentuje badacz terroru Magnus Ranstorp

zrodlo:https://samtiden.nu

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: