DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Czy to dowód, że dziewczyna księcia Andrzeja Jeffrey’a Epsteina paradowała na przyjęciach VIP?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

 Zdjęcia wydają się pokazywać domniemaną niewolnicę seksualną Virginii Roberts, która bawi się na jachcie z Naomi Campbell w SAMYCH ubraniach, które nosiła w niesławnym obrazie Andy’egoPrince uśmiecha się szeroko, obejmując gołym brzuchem Virginii Roberts, 17 lat
Roberts twierdzi, że Epstein zmusił ją do seksu z serią bogatych i potężnych mężczyzn
Teraz zdjęcia pokazują dziewczynę paradującą na imprezach Epsteina i Ghislaine Maxwell

Infamous photo: Prince Andrew with his arm around Virginia Roberts at an Epstein party in London in 2001, and alleged ‘madam’ Ghislaine MaxwellNiesławne zdjęcie: książę Andrew z ramieniem wokół Virginii Roberts na imprezie Epstein w Londynie w 2001 r. I rzekomy „madam” Ghislaine Maxwell

Obrazy wydają się jej pokazywać na ekskluzywnym wydarzeniu u boku Naomi Campbell
Wygląda na to, że dziewczyna nosi takie same ubrania jak wtedy, gdy pozowała z księciem Andrzejem.

Jest to zdjęcie, które od lat prześladuje księcia Andrzeja, a także jego zhańbionego byłego przyjaciela Jeffreya Epsteina i rzekomego „madam” paedofila Ghislaine Maxwella.

Książę uśmiecha się szeroko, obejmując nagim brzuchem 17-letniej dziewczyny, Virginii Roberts, która twierdzi, że Epstein zmusił ją do seksu z serią bogatych i potężnych mężczyzn.

Teraz można ujawnić niesamowitą serię zdjęć pokazujących, jak dziewczyna, uważana za pannę Roberts, była paradowana na czarujących przyjęciach przez Epsteina i pannę Maxwell, córkę zhańbionego potentata prasowego Roberta Maxwella.

Someone behind Miss Maxwell (left) appears to have the same trousers and top as Miss Roberts, at Naomi Campbell's party in St Tropez, attended by Flavio Briatore (centre)

Nastolatka została przewieziona prywatnym samolotem Epsteina na południe Francji, a zdjęcia wydają się pokazywać ją na ekskluzywnym wydarzeniu wraz z gwiazdami takimi jak supermodelka Naomi Campbell i włoski biznesmen Flavio Briatore.

Co zaskakujące, na tych głęboko niepokojących obrazach dziewczyna wydaje się nosić takie same ubrania, jak wtedy, gdy pozowała do wcześniejszego zdjęcia z Andrew – białawą, pasiastą bluzkę odsłaniającą brzuch i charakterystyczne, wielokolorowe spodnie.

Panna Roberts opisała nawet w dokumentach prawnych, jak uczestniczyła w przyjęciu w St Tropez z okazji 31. urodzin panny Campbell. Transza 2000 stron została ujawniona przez sądy USA wydane w zeszłym tygodniu, a na nich panna Roberts powiedziała, że ​​„poznała Naomi Campbell na swoim przyjęciu urodzinowym na jachcie na południu Francji”.

Out of her depth: Earlier that night, the blonde teenager, thought to be Miss Roberts, is photographed awkwardly looking around as the revellers wait to board the yacht. She is standing close to Miss Campbell, Briatore and Miss Maxwell, who is in a light-blue turtleneck

Ktoś za panną Maxwell (po lewej) wydaje się mieć takie same spodnie i top jak panna Roberts, na przyjęciu Naomi Campbell w St Tropez, z udziałem Flavio Briatore (w środku)

„Ona jest przyjaciółką Ghislaine, ale była dla mnie prawdziwą cholerą” – powiedziała panna Roberts. Później ten sam dokument stwierdzał: „Spotkałem znanych przyjaciół [Epsteina], takich jak Al Gore, Heidi Klum i Naomi Campbell”.

Jej prawniczka Sigrid McCawley zapytała: „Kiedy w 2001 roku pojechałeś z nim na sześciotygodniową wycieczkę?” Panna Roberts odpowiedziała: „Nie pamiętam dokładnie, kiedy to było, ale to właśnie tam pojechaliśmy do Tangeru, Maroka, Anglii … Francji”.

Panna Roberts napisała o kolejnym spotkaniu z panną Campbell – rok później – w rękopisie swojego pamiętnika, który został również zawarty w aktach sądowych. Wszyscy uczestniczyli w wielkim otwarciu klubu Nikki Beach Club w St Tropez, gdzie panna Campbell gościła swoje urodziny w 2002 roku.

Z głębi duszy: Wcześniej tej nocy blond nastolatka, uważana za pannę Roberts, jest fotografowana niezręcznie rozglądając się, gdy biesiadnicy czekają na wejście na jacht. Stoi blisko panny Campbell, Briatore i panny Maxwell, która jest w jasnoniebieskim golfie +5
Z głębi duszy: Wcześniej tej nocy blond nastolatka, uważana za pannę Roberts, jest fotografowana niezręcznie rozglądając się, gdy biesiadnicy czekają na wejście na jacht. Stoi blisko panny Campbell, Briatore i panny Maxwell, która ma na sobie jasnoniebieski golf.

Opisując wieczorną imprezę, panna Roberts powiedziała, że ​​panna Campbell ma na sobie top bikini Dolce & Gabbana i spódnicę mini.

Panna Roberts pisze: „Ghislaine i Jeffrey pocałowali ją w policzki i życzyli jej wszystkiego najlepszego, a potem zostałem przedstawiony”. Później tej nocy poszli na główne przyjęcie urodzinowe, na którym panna Roberts została „wprowadzona do modelu po modelu i bogaci mężczyźni, którzy poszli za nią”.

Panna Roberts pisze: „To była świetna zabawa, cały tłum zaśpiewał Naomi„ Happy Birthday ”i zanim wróciliśmy do samochodu, aby wycofać się na noc, kiedy przez cały wieczór miałem zawroty głowy od picia i tańca”. Po przyjęciu panna Roberts twierdziła, że ​​Epstein powiedział jej, aby uprawiała seks z bogatym amerykańskim biznesmenem.

Twierdziła, że ​​wykonała akt seksualny wobec tego biznesmena „tylko po to, żeby go zamknąć” i że trwało to „dwie okropne minuty”. Z kolei zdjęcia z imprezy w 2001 roku pokazują, jak blondynka nastolatka w charakterystycznych spodniach wyglądała na zagubioną i zupełnie pozbawioną głębi, stojącą obok byłego kierowcy Formuły 1 Eddiego Jordana i ówczesnego chłopaka panny Campbell, pana Briatore.

Uncanny: Imprezowiczka jest ponownie pokazana na imprezie (po prawej), w której uczestniczył Epstein. W dokumentach prawnych panna Roberts powiedziała, że ​​„poznała Naomi Campbell na swoim przyjęciu urodzinowym na jachcie na południu Francji”. Pokazany jest także brazylijski piłkarz Ronaldo (środkowy lewy) i irlandzki biznesmen Eddie Jordan (lewy)

Uncanny: The partygoer is pictured again at the bash (right), which Epstein attended. In legal papers, Miss Roberts said she 'met Naomi Campbell at a birthday party of hers on a yacht in the South of France'. Brazilian footballer Ronaldo is also shown (centre left) and Irish businessman Eddie Jordan (left)

Podczas tego wspaniałego wydarzenia, na pokładzie luksusowego jachtu „Lady in Blue”, nastolatka widziano obok pana Briatore – który był kiedyś współwłaścicielem klubu piłkarskiego Queens Park Rangers – pośród zakochanych.

Pan Briatore miał na sobie aksamitną kurtkę i różową koszulę, a panna Campbell ma na sobie czarną skórzaną kurtkę z odsłoniętym brzuchem.

Dziewczyna, która jest uważana za pannę Roberts, jest widoczna z przodu obrazu, trzymając rękę na twarzy, podczas gdy panna Maxwell, w jasnoniebieskiej szyi żółwia, przepycha się obok ochroniarzy, aby wejść na pokład.

Na innym zdjęciu dziewczyna uważana za pannę Roberts stoi niezręcznie, trzymając kilka kurtek, w pobliżu siwowłosego mężczyzny w liliowej koszulce polo, która wygląda jak Epstein. Zdjęcia zostały zrobione 19 maja tego samego roku, dwa miesiące po tym, jak panna Roberts twierdzi, że została przewieziona do Londynu, gdzie poznała Andrew i uprawiała z nim seks.

Friendship: Epstein is pictured with his associate and one-time girlfriend Ghislaine Maxwell in 2005

Sędzia później wyrzucił te zarzuty i nakazał ich wykreślenie z rejestru za „niematerialność i bezczelność”.

Książę Andrzej usilnie zaprzecza zarzutom „nieuczciwości wobec nieletnich nieletnich” jako „kategorycznie nieprawdziwe”. Panna Maxwell również zaprzecza wszelkim wykroczeniom.

Panna Roberts twierdziła, że ​​Epstein poleciał ją na cały świat i pożyczył ją swoim bogatym przyjaciołom na seks. Rzecznik panny Campbell powiedział, że nie miała bliskiej przyjaźni z Epsteinem lub panną Maxwell.

Chociaż Epstein był obecny na jej przyjęciu urodzinowym, został zaproszony przez pana Briatore, ówczesnego chłopaka panny Campbell, dodał rzecznik. W 2015 r. Wyjaśniając decyzję Andrew o naruszeniu konwencji królewskiej i bezpośredniej reakcji na zarzuty dotyczące jego życia prywatnego, adiutant powiedział: „Gdy dochodzą do ciebie przerażające i głęboko osobiste zarzuty wobec krajowej gazety, które są bezpośrednio powiązane ze sprawą cywilną, w której są oskarżani o kontakty seksualne z nieletnimi małoletnimi, naturalnym instynktem jest ujawnienie się i stwierdzenie, że to nieprawda.

„Książę nie chciał, aby te roszczenia pozostały bezsporne. Komentowanie członka prywatnego życia rodziny królewskiej lub komentowanie toczącej się sprawy sądowej jest sprzeczne z tym, co zwykle robiłby Pałac.

„Stanowisko domyślne nie jest komentarzem, ale są to nadzwyczajne okoliczności i biorąc pod uwagę zarzuty … podjęto decyzję, że nadszedł czas, aby wydać odmowę w aktach”.

zrodlo:https://www.dailymail.co.uk

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: