DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Bill Gates poleciał z Jeffreyem Epsteinem na Lolita Express w 2013 roku, z mężczyzną, którego działalność charytatywna ma na celu umożliwienie młodym dziewczętom dołączenie do seryjnego pedofila cztery lata po wyjściu z więzieni

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Znalezione obrazy dla zapytania bill gates i epstein zdjęcia

Bill Gates pojechał samolotem Jeffreya Epsteina – cztery lata po tym, jak odsiadywał wyrok za kratkami za nakłanianie małoletniego poniżej 18 roku życia do seksu. 

Dane z lotów pokazują, że Gates leciał z Epsteinem z lotniska Teterboro w New Jersey do Palm Beach 1 marca 2013 r., Jeden z niewielu lotów w tym roku, w którym pilot Larry Viskoski zarejestrował nazwisko pasażera.

Przedstawiciel Gatesa nie odpowiedział na prośbę o komentarz, a parowanie jest dziwne, biorąc pod uwagę pracę Melinda Gates i fundament pary dla młodych kobiet na całym świecie.

Para wcześniej spędzała razem czas, zwłaszcza na corocznej Edge Dinner, która co roku zaprasza miliarderów z całego świata na spotkanie i omawianie postępów, w których pracują nad światami matematyki, nauki i techniki.

W rzeczywistości kolacja w 2013 r. Odbyła się zaledwie dwie noce przed wylotem na Florydę, chociaż żaden z mężczyzn nie jest na zdjęciu w tym roku.

Epstein twierdził, że przez pewien czas pracował jako doradca finansowy dla Gatesa, ale później twierdzenie to zostało zestrzelone przez przedstawiciela założyciela Microsoftu. 

Obaj mężczyźni są jednak właścicielami nieruchomości na południu Florydy, gdzie Epstein miał dwa domy, w tym dwunastomilionową rezydencję Palm Beach, a Gates jest właścicielem posiadłości z pięcioma nieruchomościami w Wellington, którą kupił za 40 milionów dolarów. 

Przewiń w dół, aby zobaczyć wideo 

Bill Gates

Jeffrey Epstein

Handel ludźmi i handlarzami ludźmi: Bill Gates (z lewej) leciał z lotniska Teterboro w New Jersey do Palm Beach 1 marca 2013 r. Z Jeffreyem Epsteinem (z prawej)

Flight records: Epstein, who was found dead in his jail cell on Saturday morning, had told people in the past that he was a financial adviser to Gates (flight data above)

Zapisy z lotu: Epstein, który został znaleziony martwy w celi w sobotę rano, powiedział ludziom w przeszłości, że był doradcą finansowym Gatesa (dane dotyczące lotów powyżej)

W biografii, która została opublikowana na stronie internetowej dla Edge, ale później usunięta, zauważono, że Epstein „założył Jeffrey Epstein VI Foundation w 2000 roku, aby finansować i wspierać najnowszą naukę na całym świecie”.

Mówi się też, że jest „jednym z największych zwolenników indywidualnych naukowców, w tym fizyka teoretycznego Stephena Hawkinga i laureatów Nagrody Nobla Gerarda„ Hoofta, Davida Grossa i Franka Wilczka ”. 

W niepokojącym dodatku biografia stwierdza następnie, że Epstein „aktywnie uczestniczył we wspieraniu edukacji w Stanach Zjednoczonych, a także filantropii na Wyspach Dziewiczych Stanów Zjednoczonych, gdzie fundacja ma siedzibę”.

Znalezione obrazy dla zapytania bill gates i epstein zdjęcia

Udał się na kolację w 2002 roku z gośćmi, w tym architektem Davidem Rockwellem, pisarzem Michaelem Wolffem, dziennikarzem Richardem Cookiem i agentem literackim Johnem Brockmanem – który był także redaktorem strony internetowej Edge.

Gates nie był jedynym znanym imieniem, które wskoczyło na pokład samolotu Epsteina, a seryjny pedofil powitał również znanego dziennikarza Waltera Cronkite’a, architekta Petera Marino i pasażera zidentyfikowanego jako John Roberts.

Latał z Epsteinem co najmniej dwa razy, zgodnie z zapisami lotów, od 22 marca 2010 r. Do 10 lutego 2011 r.

W 2010 roku samolot z Robertsem podróżował z Palm Beach do Oakland, a rok później z Palm Beach do Teterboro.

To oprócz znanych już sławnych gości, takich jak Bill Clinton, Naomi Campbell, Kevin Spacey, Chris Tucker i Prince Andrew. 

Dwóch „seksualnych niewolników” Jeffreya Epsteina twierdzi, że brali udział w aktach seksualnych z księciem Andrew – jeden z nich był wówczas niepełnoletni. 

Virginia Roberts, której sprawa o zniesławienie przeciwko rzekomej madame Epsteina Ghislaine Maxwell jest źródłem tych nieopieczętowanych dokumentów, zapewnia sobie zdjęcie z księciem Andrew i Maxwellem w późniejszym domu w Londynie w jednym aktach sądowych.

Miała 17 lat w momencie wykonania zdjęcia trzech. 

Dokumenty zostały wydane w piątek rano, tuż po tym, jak amerykański Sąd Apelacyjny dla Drugiego Obwodu utrzymał w mocy decyzję o upublicznieniu ponad 2000 stron akt sądowych, które wcześniej były pod pieczęcią.

Dokumenty te ujawniają bardzo szczegółowo trzyletni okres, w którym Roberts twierdzi, że była „niewolnicą seksualną” Epsteina i Maxwella.  

„Jedną z osób, której ofiarą padła pani Giuffre, był książę Andrzej – handel, który miał miejsce we własnej kamienicy oskarżonego w Londynie”, stwierdza archiwum, które było odpowiedzią na wniosek o odwołanie od adwokatów Maxwella. 

„Istnieją dzienniki lotów poświadczające, że pani Giuffre leci do Londynu wraz z pozwanym i Epsteinem prywatnym samolotem Epsteina, a także zdjęcie pani Giuffre, pozwanego i księcia, przy czym pozwany nigdy nie podaje uzasadnionego prawnego uzasadnienia dla wykonania tego zdjęcia, lub za podróżowanie za granicą z 17-letnią dziewczynką ”.

Druga kobieta, Johanna Sjoberg, twierdziła, że książę Andrew obmacywał ją i Robertsa w 2001 roku, gdy grupa przebywała w kamienicy Epsteina, w zeznaniu, które zostało zwolnione z nieopieczętowanymi dokumentami sądowymi. 

Sjoberg, który miał wówczas 21 lat, twierdzi, że naocznie było wielu naocznych świadków. 

„Po prostu pamiętam, jak ktoś sugerował zdjęcie, i powiedzieli nam, żebyśmy poszli na kanapę. I tak Andrew i Virginia usiedli na kanapie i położyli marionetkę, marionetkę na kolanach – oświadczył Sjoberg. 

„I wtedy usiadłem na kolanach Andrzeja i wierzę z własnej woli, a oni wzięli lalkę za ręce i położyli ją na piersi Virginii, więc Andrew położył swoją na mojej”.

Tymczasem adwokaci Robertsa wykorzystali zdjęcie nastolatka z księciem Andrew i Maxwellem, aby wskazać, że pozwana w tej sprawie nigdy nie wyjaśniła, jak zostali sami w jej londyńskiej kamienicy z nastolatkiem z Florydy.

„Oskarżony nigdy nie przedstawił wyjaśnień dotyczących zdjęć jej, pozwanego i Epsteina przez panią Giuffre. Nigdy nie podała prawnego wyjaśnienia, dlaczego książę Andrew sfotografowano ręką wokół nagiej talii pani Giuffre, gdy była nieletnim dzieckiem, podczas gdy pozująca z pozwanym, w domu pozwanego w Londynie, czyta dokumenty złożone przez adwokatów Robertsa.

„Ta konkretna fotografia potwierdza twierdzenia pani Giuffre i nie ma innego uzasadnionego wyjaśnienia, dlaczego amerykańskie dziecko powinno przebywać w towarzystwie dorosłych, a nie jej krewnych, w londyńskim domu należącym do dziewczyny obecnie skazanego przestępcy seksualnego”. 

Książę Andrzej zawsze zaprzeczał jakimkolwiek czynom niezgodnym z prawem, a we wniosku sądowym w 2015 r. Sędzia odrzucił zarzuty Roberta, że uprawiała seks z księciem Andrzejem, i nakazał wykreślić je z rejestru jako „niematerialne i bezczelne”.

Pałac Buckingham wydał również w rekordowych oświadczeniach w styczniu 2015 r., Stwierdzając: „Wszelkie sugestie niestosowności wobec nieletnich są kategorycznie nieprawdziwe”. 

W oświadczeniu tym odnotowano: „Zdecydowanie zaprzecza się, aby książę Yorku miał jakikolwiek kontakt seksualny lub związek z Virginią Roberts. Przedstawione zarzuty są fałszywe i pozbawione podstaw ”.

Roberts ujawnił także dwóch mężczyzn, którzy nie brali udziału w aktach seksualnych z ofiarami Epsteina w swoim zeznaniu, które zostało otwarte w piątek – Bill Clinton i Donald Trump. 

Roberts powiedział w zeznaniu z 2016 roku, że Trump „nie brał udziału w żadnym seksie z nami… i nigdy nie flirtował ze mną”.

Stwierdziła również, że pomimo tego, że Epstein mówił o tym, jak ta dwójka była przyjaciółmi, nigdy nie przypominała sobie, by widział go w rezydencji w Palm Beach.

Robert potwierdził jednak, że „Donald Trump był także dobrym przyjacielem Jeffreya”.

Prawnik Maxwella zapytał następnie: „Jaka jest podstawa twojego oświadczenia, że Donald Trump jest dobrym przyjacielem Jeffreya”

Roberts odpowiedział: „Jeffrey powiedział mi, że Donald Trump jest jego dobrym przyjacielem”.

Następnie zapytała, czy Roberts kiedykolwiek widział ich dwoje razem, w którym to momencie stwierdziła, że nigdy nie widziała, by ci dwaj mężczyźni wchodzili w interakcje z Epsteinem.

Trump była szefową Robertsa przed trzema latami, w których rzekomo została przemycona przez Epsteina na całym świecie.

W gazetach sądowych i licznych wywiadach stwierdziła, że Maxwell zwerbował ją podczas pracy w Mar-a-Lago.

Inni znani przyjaciele, o których Roberts powiedział, że poznała, to Heidi Klum i Naomi Campbell, a także Gore.

W zeznaniu szczegółowo wyszczególniono także „trening seksualny”, który rzekomo Roberts otrzymał od Epsteina i Maxwella, który trwał od czterech do sześciu miesięcy.

Po tym wszystkim Epstein zaczął transportować Robertsa do swoich przyjaciół.

Roberts kilkakrotnie publicznie mówił o swoim czasie spędzonym z Epsteinem i stwierdził, że w wieku 18 lat została uznana za starą pedofilkę.

Niedługo później udało jej się uciec, po tym jak wysłano ją do Tajlandii na jej 19 urodziny, aby wziąć udział w kursie masażu – i powiedziała, że zabierze nieletnią dziewczynę.

Roberts miał przeprowadzić wywiad z nieletnim w celu zabrania jej z powrotem do Stanów Zjednoczonych, ale to wszystko się zmieniło, kiedy poznała swojego teraz męża.

Nigdy nie wróciła i oboje wyjechali, aby rozpocząć nowe życie w Australii, gdzie wychowują troje dzieci.

Od tego czasu poświęciła się zwalczaniu handlu seksualnego i wykorzystywania seksualnego nieletnich. 

zrodlo:https://www.dailymail.co.uk

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

na pierwszych stronach
%d bloggers like this: