NA ŻYWO 21.00 - STREAM ALEKSANDER JABŁONOWSKI I JACK CALEIB - O ZGNILIŹNIE MORALNEJ W III R.P !!21 sierpnia 2019
21.00 START LIVE STREAM

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

To tłumaczy ataki polityków Izraela na Polskę?

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

To tłumaczy ataki polityków Izraela na Polskę? ,,Już 20 lat temu szpieg CIA ostrzegał mnie o antypolskim pakcie”

Czy seria antypolskich wypowiedzi, które padły w ostatnim czasie ze strony prominentnych przedstawicieli Izraela to przypadek? Dr Rafał Brzeski uważa, że są one ,,częścią kampanii wymierzonej przeciwko Polsce”. Wymienia, co może być powodem takich bezpardonowych ataków.

Brzeski jest zdania, że jednym z powodów jej wybuchu jest trwająca w Izraelu kampania przedwyborcza. Ale także wspomina o ,,porozumieniu, które w latach 90. mieli zawiązać z Żydami Niemcy”. O tym miał go ostrzegać ,, szpieg CIA w Izraelu w latach 90.”

Jego celem miało być wpędzanie Polaków w poczucie winy oraz współdzielenie z nimi niewygodnej dla Niemców prawdy historycznej, wszczęty konflikt może być na rękę Żydom w USA, którym zależy na uzyskaniu odszkodowań od Polski. Pozytywnie mogą się odnosić do niego także politycy unijni sądzący, że Polską rządzą protofaszyści – osoby, które mają potencjał, by stać się faszystami z prawdziwego zdarzenia.

– czytamy na stronie Radia Wnet.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: