DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

RICHARD PENDLEBURY: Czy córka Roberta Maxwella wyjawi sekrety pedofilowi Jeffreya Epsteina FBI?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Krąży plotka, że Ghislaine Maxwell jest gotowa do współpracy z władzami USA

Córka towarzyska zhańbionego późno medialnego potentata Roberta Maxwella oskarżonaGhislaine Maxwell została opisana przez pracowników jako „pani domu Virginia Roberts twierdziła w dokumencie, że panna Maxwell uczestniczyła w seksie  

Znalezione obrazy dla zapytania Ghislaine maxwell zdjecia

Ghislaine Maxwell została poinformowana zeszłej nocy, że jest gotowa do współpracy z władzami amerykańskimi w ramach prowadzonego śledztwa w sprawie zmarłego przyjaciela księcia Andrzeja, Jeffreya Epsteina.

Córka towarzyska zhańbionego późno medialnego potentata Roberta Maxwella została oskarżona o rekrutację nieletnich dziewcząt do finansisty Epsteina, jej dobroczyńcy, a czasem chłopaka.

Była gospodyni w rezydencji Epsteina w Palm Beach na Florydzie została nawet opisana jako „pani domu” . Do tej pory zawsze zdecydowanie zaprzeczała nadużyciom.

Twierdzi się, że wówczas nieletnia Virginia Roberts (w środku), Ghislaine Maxwell (po prawej) i Epstein były „bardzo blisko siebie”, a panna Maxwell określiła jedną z młodych dziewcząt jako „niewolnicę”. Na zdjęciu z Prince Andrew na początku 2001 roku

 

Twierdzi się, że wówczas nieletnia Virginia Roberts (w środku), Ghislaine Maxwell (po prawej) i Epstein były „bardzo blisko siebie”, a panna Maxwell określiła jedną z młodych dziewcząt jako „niewolnicę”. Na zdjęciu z Prince Andrew na początku 2001 roku

Virginia Roberts, była „niewolnica seksualna” Epsteina, która twierdzi, że została wypożyczona księciu Andrew, rzekomo w dokumencie wydanym niedawno przez amerykański sąd, że panna Maxwell również brała udział w sesjach seksualnych.

Thomas Volscho, profesor socjologii na City University of New York, który pisze książkę o sprawie Epsteina, powiedział, że panna Maxwell była teraz „celem numer jeden” dla prokuratorów.

„Będą chcieli pociągnąć kogoś do odpowiedzialności, a Maxwell będzie wywierać ogromną presję, ponieważ została oskarżona o silne zaangażowanie w Epsteina” – powiedział. „Wyobrażam sobie, że jest skamieniała”.

Sugestia, że panna Maxwell, 58 lat, pomoże w sprawie karnej, stanowi dalszy dramatyczny zwrot w historii, która grozi jeszcze większym zniszczeniem publicznego wizerunku rodziny królewskiej.

Była żona księcia Andrzeja, Sarah, po raz pierwszy przedstawiła go „Good Time Ghislaine”, jak ją nazywali jej przyjaciele.

Pierwszy raport o ich przyjaźni był przypisem w dzienniku z gazet z początku 1999 roku. „Książę Andrzej ma obecnie ciekawe towarzystwo” – zaczęło się. „Właśnie uczestniczył w obiedzie prowadzonym przez Ghislaine Maxwell”.

Do kwietnia 2000 r. Ghislaine i Andrew zostali zauważeni, dzieląc się jedną z kilku kameralnych dat na lunch. Siedzieli ramię w ramię, jedząc sałatkę z homara – popijała koktajl szampana – w restauracji Nello na nowojorskiej Madison Avenue.

Jego ochroniarz policyjny obserwował dyskretnie i stanął w tyle za Andrew, gdy zapłacił gotówkę za 90 funtów. Panna Maxwell wyszła osobno, aby uniknąć paparazzi.

Ale ona i książę Yorku nie byli w romantycznym związku. Rzeczywiście, gdy jego nowy powiernik i sprzymierzeniec społeczny była dla niego o wiele ważniejsza niż to.

Prince Andrew i Ghislaine Maxwell na imprezie Halloweenowej Hiders Klum „Hookers and Pimps” w 2000 roku w hotelu Hudson w Nowym Jorku

 

Prince Andrew i Ghislaine Maxwell na imprezie Halloweenowej Hiders Klum „Hookers and Pimps” w 2000 roku w hotelu Hudson w Nowym Jorku

Według niektórych królewskich obserwatorów Andrew skończył 40 lat w pierwszych tygodniach Tysiąclecia i przeżywał kryzys wieku średniego. Rozwiedziony, nieokreślony i kłębiąc się na kilogramach, miał niewiele zainteresowań poza córkami, oglądał filmy i grał w golfa.

Teraz panna Maxwell miała go wprowadzić do innego, dziwnego i bez wątpienia o wiele bardziej ekscytującego świata; bogatej transatlantyckiej demi monde. A w jej sercu była jej tajemnicza postać-patron-chłopak i ojciec, multimilioner nowojorski finansista Jeffrey Epstein.

Prywatne odrzutowce, kluby nocne VIP i kurorty nadmorskie były niezbędnym wyposażeniem tego wiru społecznego. A wraz z nimi pojawiła się nieskończona ilość pięknych młodych kobiet, często bardzo młodych. Niestety książę zapłacił wysoką cenę za krótką wyprawę do tego środowiska. Został utrwalony jako jedna z postaci w skandalu seksualnym z udziałem pedofilów, który nie zniknie.

Transza dokumentów sądowych dotyczących sprawy o zniesławienie wniesionej przez Virginię Roberts przeciwko pannie Maxwell za nazwanie jej kłamcą została zwolniona w piątek. Wśród zarzutów było to, że książę pieścił nieletnią dziewczynę o imieniu Johanna Sjoberg w apartamencie Epsteina na Manhattanie i spał z panną Roberts podczas nocy z finansistą w Londynie.

Tysiące innych dokumentów prawnych zawierających zarzuty o aktywność seksualną Epsteina i jego kumpli z dziewczętami, które były nieletnie w USA, jeszcze nie zostały ujawnione.

Zastanawia nas wczorajsza rozmowa przy stole śniadaniowym w Zamku Balmoral, gdzie Andrew przebywa z Królową. Pomimo wszystkich jego wad i słabości, podobno był jej ulubionym dzieckiem, ale pobłażanie może z pewnością rozciągać się tylko do tej pory. Ponieważ Andrew nie tylko stał się częścią sceny społecznej Epsteina-Maxwella w Ameryce, ułatwił im wejście do kręgów królewskich. Przynajmniej raz Królowa była nieświadomą gospodynią drapieżnego pedofila i kobiety, która rzekomo była jego nabywcą.

W jednym z dokumentów sądowych wydanych w zeszłym tygodniu domniemana ofiara twierdziła, że panna Maxwell „zwerbowała ją pod pozorem legalnego stanowiska asystenta, ale poprosiła ją o wykonanie masaży seksualnych dla Epsteina”.

Gdzie indziej w dokumentach twierdzi się, że wówczas nieletnia Virginia Roberts, panna Maxwell i Epstein byli „bardzo blisko siebie”, a panna Maxwell nazywała jedną z młodych dziewcząt swoją „niewolnicą”.

Panna Roberts mówi w dokumencie, rękopis książki, która, jak miała nadzieję, zostanie opublikowana: „Całe moje życie kręciło się wokół zadowolenia tych ludzi i zadowolenia Ghislaine i Jeffrey’a. Całe ich życie kręciło się wokół seksu.

Rozumie się, że prawnicy panny Maxwell polegają na koncie panny Roberts, która pokazuje, że jest niespójna i nieprawdziwa. Twierdziła, że ma 17 lat i jest w towarzystwie panny Maxwell i Epsteina, kiedy po raz pierwszy spotkała Andrew w Londynie w 2001 roku.

Jeffrey Epstein rzekomo popełnia samobójstwo w celi w Nowym Jorku

Virginia Roberts, była „niewolnica seksualna” Epsteina, która twierdzi, że została wypożyczona księciu Andrew, rzekomo w dokumencie wydanym niedawno przez amerykański sąd, że panna Maxwell również brała udział w sesjach seksualnych. Na zdjęciu książę Andrzej z Jeffreyem Epsteinem w Nowym Jorku

Virginia Roberts, była „niewolnica seksualna” Epsteina, która twierdzi, że została wypożyczona księciu Andrew, rzekomo w dokumencie wydanym niedawno przez amerykański sąd, że panna Maxwell również brała udział w sesjach seksualnych. Na zdjęciu książę Andrzej z Jeffreyem Epsteinem w Nowym Jorku

Ona i książę tańczyli razem w klubie nocnym Tramp, zanim wrócili do domu panny Maxwell. Twierdziła, że tam razem z księciem wzięli kąpiel. Potem „wycofali się do mojej sypialni przez najdłuższe dziesięć minut mojego życia”. Twierdzi, że drugie spotkanie miało miejsce miesiące później w Nowym Jorku, a trzecie na karaibskiej wyspie Epsteina.

Po spotkaniu z księciem Andrzejem otrzymała zapłatę w wysokości 10 000 USD, którą kupiła. Książę zawsze zaprzeczał zarzutom, które zostały wykreślone z akt sądu w 2015 r., Kiedy sędzia opisał je jako „niematerialne i bezczelne”.

Ghislaine Maxwell zaprzecza wszelkim takim zarzutom. W zeznaniu złożonym w zeszły piątek odnotowano, że sfrustrowana uderzyła w stół, gdy zapytano ją o roszczenia panny Roberts.

„Wynika to z lat odczuwania presji całego tego kłamstwa, które popełniła” – powiedziała. „Ta okropna historia została opowiedziana, powtórzona i zmieniona, kiedy wiem, że jest w 100% fałszywa”.

Wczoraj byli przyjaciele i znajomi mówili o zagadkowej osobowości panny Maxwell i podobieństwach między jej relacjami z ojcem oszustem a Epsteinem. W szkole publicznej Marlborough, a później w Oksfordzie była członkiem potężnej kliki. „Była dziewczynką jej tatusia” – wspomina jeden ze współczesnych uczniów. „Ale nie potrafiłaś do końca zrozumieć, co ją zmusiło”.

Po śmierci ojca, kiedy ujawniono skalę jego zepsucia, panna Maxwell wycofała się do Ameryki, gdzie „wyhodowała drugą skórę i lodowate postanowienie”, mówi przyjaciel. Tam poznała Epsteina, starszego od niej o osiem lat, którego bajeczne bogactwo znalazło odzwierciedlenie w niejasności jego pochodzenia i bieżących kontaktów biznesowych.

„Gdy zobaczyłeś ich razem, zobaczyłeś, że Epstein jest jej ojcem” – mówi jeden z przyjaciół. „Potężny starszy mężczyzna. Drugi Robert Maxwell.

Razem bawili się z Kennedys i Clintonami, a Ghislaine chwaliła się, że była szczególnie bliska prezydentowi Billowi.

W lutym 2000 roku Andrew i Miss Maxwell poleciały z Nowego Jorku na Florydę prywatnym odrzutowcem należącym do jednego Donalda Trumpa. Zatrzymali się w ośrodku przyszłego prezydenta, Mar-a-Lago. Książę tańczył całą noc w klubie, flirtował z wieloma kobietami i kupował butelkę szampana za 300 funtów. Potem poleciał z powrotem do Nowego Jorku z panną Maxwell, gdzie wzięli udział w pokazie mody Ralpha Laurena.

Wkrótce nadszedł czas, aby Andrew spłacił ich gościnność. W czerwcu 2000 r. Zarówno Epstein, jak i panna Maxwell byli gośćmi wystawnej imprezy w zamku Windsor, organizowanej przez królową. Taniec dziesięcioleci miał oznaczać ostatnie 40. urodziny Andrew, 50. księżniczki Anny i 70. księżniczki Margaret, a także 18. księcia Williama.

Jeffrey Epstein, wielomilionowy finansista z Nowego Jorku, był tajemniczą postacią panny Maxwell, patronem i ojcem. Na zdjęciu razem w 2005 roku

 Jeffrey Epstein, wielomilionowy finansista z Nowego Jorku, był tajemniczą postacią panny Maxwell, patronem i ojcem. Na zdjęciu razem w 2005 roku

Ciało Jeffreya Epsteina zostało usunięte ze szpitala po rzekomym samobójstwie

Kilka miesięcy później panna Maxwell i książę wzięli udział w zupełnie innej imprezie na Manhattanie tej jesieni – imprezie „prostytutek i niewoli”, na którą Ghislaine przebrała się za streetwalkera. Książę po prostu wyglądał na rozczochranego w garniturze.

Bliskość związku została potwierdzona, gdy w grudniu Andrew zorganizował „niespodziankę” 40. urodziny dla panny Maxwell w Sandringham. Epstein był obecny. W ciągu kilku miesięcy on i panna Maxwell stali się najbliższymi przyjaciółmi księcia. To był katastrofalny błąd w ocenie.

Jego była żona i pałac wyrażali wówczas obawy, które narastały, gdy Andrew opuścił świąteczne spotkanie rodziny królewskiej w Sandringham, aby dołączyć do panny Maxwell i Epsteina w Phuket w Tajlandii na Nowy Rok. Tam był fotografowany opalając się na luksusowym jachcie otoczonym przez młode topless kobiety.

To, jak daleko Ghislaine Maxwell była przygotowana, by pomóc Epsteinowi, człowiekowi, który zbankrutował jej bajeczny styl życia, jest teraz sprawą karną. Dziś drugi raz w życiu stawia czoła trudnym pytaniom o „postać ojca”, która zmarła w wyniku skandalu. Pałac Buckingham musi się trząść na tę perspektywę.

zrodlo: https://www.dailymail.co.uk

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

na pierwszych stronach
%d bloggers like this: