DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Prokuratura nasza czy partyjna?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Prokuratura nasza czy partyjna?

Nie szukałam i nie szukam teorii spiskowych, ale przyznam, że byłabym spokojniejsza, gdyby Dawid Kostecki powiesił się pod okiem kamer (bo w końcu po to montuje się monitoring, żeby w takich właśnie przypadkach nie było wątpliwości), a nie w miejscu, w którym akurat kamery nie było.

Byłabym też spokojniejsza, gdyby po oględzinach zwłok Kosteckiego nie zapisano w notatce służbowej, że na jego szyi znaleziono dwa ślady, przypominające „ślady powstałe w wyniku wkłucia igły” i powstania roboczej hipotezy, że Kostecki mógł zostać odurzony, a następnie powieszony.

Ponadto byłabym spokojniejsza, gdyby prokuratura nie umarzała pośpiesznie tej sprawy, orzekając, że owe ślady nie mają znaczenia, nawet jeśli prawdą jest, co podaje TVP Info (a byłaby to pierwsza prawda podana przez tę stację od dawna), że ślady te były stare, „zastrupione” i mogły pochodzić od ukąszeń owada. Skąd ta pewność nie wiadomo, bo jak podaje prasa, śladów nie zbadano w czasie sekcji zwłok.

No i w końcu byłabym spokojniejsza, gdyby to wszystko nie dotyczyło człowieka, który ujawnił aferę podkarpacką, w której przewija się nazwisko jednego z ważniejszych polityków PiS, Marka Kuchcińskiego.

I gdyby Kostecki nie był już trzecią osobą związaną z tą aferą, która zginęła. I gdyby na dokładkę prowadzenia dochodzenia w sprawie Podkarpacia nie powierzono zupełnie niedoświadczonej pani prokurator.

Niestety wszystkie te przypadki razem wzięte dają do myślenia i budzą wątpliwości także dlatego, że prokuratura, skrajnie upolityczniona i na usługach PiS nie powinna – zgodnie z zasadą, że nikt nie może być sędzią we własnej sprawie – badać spraw, dotyczących polityków tej partii i jej rządu.

Niestety bada. A badając zachowuje się na tyle nieprofesjonalnie, że wzbudza istotne podejrzenia, co do braku bezstronności.

Brakuje mi też w tej sprawie, a właściwie w tych kilku sprawach, ogromnej przecież wagi rzetelnego, jasnego i wyczerpującego informowania opinii publicznej.

Dziwić może, że minister sprawiedliwości, Zbigniew Ziobro, słynący z zamiłowania do medialnych występów i organizowania konferencji prasowej tak uporczywie milczy tym razem, a ministerstwo ogranicza się do suchych medialnych komunikatów.

I – przykro mi to pisać – nie tylko dziwić, ale i niepokoić.

Bo sytuacja, w której my, opinia publiczna, jesteśmy zaniepokojeni, i nie dostajemy wyjaśnień od ludzi, którzy mają obowiązek ich udzielać i tłumaczyć wszystkie wątpliwości, dopóki sprawa nie stanie się całkowicie jasna, także nie skłania do zachowania spokoju i nie jest charakterystyczna dla demokratycznych, praworządnych krajów.

Bardzo chciałabym porzucić moje obawy i zostać potraktowana przez prokuraturę i ministra profesjonalnie, i chciałabym, żeby rozwiano moje wątpliwości, sugerujące, że moje państwo nie działa jak należy.

Niestety, z jakiegoś powodu, tak się nie dzieje.

Eliza Michalik yt
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

na pierwszych stronach
%d bloggers like this: