DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

PROF. FRISZKE: DUDA NIE MA POJĘCIA O HISTORII

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Uznany historyk profesor Andrzej Friszke wypowiedział się na temat wiedzy historycznej prezydenta Andrzeja Dudy.

– 75 lat temu powstała Brygada Świętokrzyska NSZ. Jedna z największych polskich formacji partyzanckich. Walczyła zarówno z podziemiem komunistycznym, jak i Niemcami. Hołd żołnierzom złożono podczas uroczystego Apelu Pamięci w Warszawie – informował 11 sierpnia Teleexpress.

Prezydent Andrzej Duda objął honorowym patronatem uroczystości 75. rocznicy powołania Brygady Świętokrzyskiej.

– Propaganda komunistyczna, przez dziesięciolecia zatruwała umysły Polaków. Musimy udowadniać bezsens tych kłamstw (o kolaboracji z Niemcami) – broni Brygady Świętokrzyskiej prezes IPN Jarosław Szarek. 

Joanna Senyszyn (SLD): Prezydent Duda patronuje rocznicy powstania brygady świętokrzyskiej, która kolaborowała z hitlerowcami i mordowała Polaków. Wstyd i hańba!

– Nie cofną się przed niczym, by zaszkodzić podstawowym interesom Polski, jeśli tylko utwardzi to ich nacjonalistyczny elektorat – komentujedecyzję Dudy, były ambasador Polski w Kanadzie Marcin Bosacki. 

– Brygada Świętokrzyska jawnie kolaborowała z hitlerowcami. Objęcie jej święta prezydenckim patronatem świadczy albo o tym, że Andrzej Duda nie zna historii własnego kraju, albo nie ma kwalifikacji moralnych, żeby sprawować najwyższy urząd w państwie – mówi europoseł Robert Biedroń.

– Mam wrażenie nie po raz pierwszy, jak słucham różnych wypowiedzi pana Dudy, że nie ma on najmniejszego pojęcia o historii – ocenia historyk prof. Andrzej Friszke.

          Frisz

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: