DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

On zrobił co…! ? !

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Grazyna Rebeca

Nie dziele sie ze swiatem wiadomosciami o sobie....

Jedyny problem z teorią spiskową, że setki wybitnych i potężnych ludzi chciało śmierci Jeffreya Epsteina, polega na tym, że Jeffrey Epstein mógł chcieć śmierci Jeffreya Epsteina nawet bardziej niż oni. Ale to tylko przypuszczenie. Jego umysł jest nie do odczytania.

Znalezione obrazy dla zapytania epstein zdjecia

Oczywiście, dowody jego rzekomych zbrodni nie umarły – „skrupulatne” zapisy, które prowadził, wraz z nazwiskami patronów, klientów, marek Epsteina, jednak można klasyfikować celebrytów wciągniętych w pulsującą bańkę estrogenową swojego życia, nucąc tę starą melodię „Dziękuję niebiosom za małe dziewczynki…”

Znalezione obrazy dla zapytania epstein zdjecia

Jestem trochę zaskoczony, że prokurator generalny William Barr nie miał ataku serca po zapoznaniu się z wiadomościami. Gdy pan Barr jest już w pełni zaangażowany w sprzątanie potężnego bałaganu w Departamencie Sprawiedliwości, FBI i gdzie indziej – znacznie pogorszony przez spartaczone operacje Roberta Muellera – kolejna śmierdząca bomba pozostawia federalne organy ścigania oblężone, zaniepokojone i oszołomione. A teraz FBI jest wysyłane do śledztwa? To jest bogate. Deep State w Ameryce wygląda jak przeróbka tego cudownego filmu The Death of Stalin z 2018 roku , bajecznej burleski ludzi na wysokich stanowiskach, którzy zachowują się jak niesłuszni idioci.

Podobny obraz

Federalne Biuro Więzień ma coś do powiedzenia i nie zadały sobie trudu, by zrobić to dużo w niedzielę po tym, jak pojawiły się wiadomości. Całkowicie ponieśli porażkę w każdym krytycznym punkcie odpowiedzialności za utrzymanie przy życiu pierwszego podejrzanego o przestępstwo DOJ: zdjęli go z samobójstwa w tydzień po tym, jak próbował się zdjąć (jeśli o to chodzi); nie udało mu się go obserwować; nie dostarczył kolegi z celi, który mógł zaalarmować strażników; i nie udało mu się wdrożyć wykonalnych kamer wideo do rejestrowania działań w swojej celi.

Podobny obraz

To całkiem sensacyjna porażka. Naprawdę nie można winić opinii publicznej za to, że czuje się trochę paranoikiem zgnilizny w centrum władzy. Śmierć pana Epsteina może być punktem zwrotnym w gotowości społeczeństwa do przełknięcia jakiejkolwiek oficjalnej bzdury. Ogromna liczba Amerykanów – tych, którzy nie polegają na Rachel Maddow i The New York Timesie, aby przeprowadzać dla nich testy rzeczywistości – musi już być niecierpliwa z powodu (jak dotąd) całkowitego braku odpowiedzialności urzędników związanych z innym odcinkiem Keystone Kops fiasko RussiaGate.

Znalezione obrazy dla zapytania epstein zdjecia

Podobnie jak wstrętna sprawa Jeffreya Epsteina, RussiaGate była romansem z uwikłanymi w nie mackami Hillary Clinton. Był to zdumiewający wyczyn legerdemain, że pan Mueller spędził dwa lata na badaniu tej sprawy, a następnie opublikował ponad 400 stron raportu, nie zauważając, że główny wykonawca kampanii przeciwnej pani Clinton, Glenn Simpson, był pomysłodawca całości. Być może był to zbyt dobry punkt dla wrzących tłumów na ziemi nad estakadą, ale z pewnością niektórzy z oczarowanych Muelleritów z klasy myślącej o wybrzeżu byli zaskoczeni, gdy Wielki Człowiek tak bezczelnie go zmiażdżył w swoim ostatnim występie przed Komitetem Wywiadu Domu .

Znalezione obrazy dla zapytania epstein zdjecia

Jeffrey Epstein jest pierwszą postacią w tym wielowątkowym melodramacie, która podejrzanie umarła podejrzanie – jeśli nie liczyć nierozwiązanego zabójstwa pracownika DNC, Setha Richa, możliwy przekaz tych legendarnych wiadomości e-mail DNC do Wikileaks. Rich został znaleziony na chodniku w Waszyngtonie z dwiema kulami w plecach oraz portfelem i telefonem komórkowym, które wciąż były przy nim na miejscu zbrodni. Zarzuty łączące Setha Richa z „wyciekiem” e-maila DNC są rzekomo „obalone”, ale bez żadnych dowodów, tak naprawdę w ten czy inny sposób, tylko tak twierdzą zainteresowane strony. Często utrzymuje się, że Julian Assange mógł ostatecznie rozwiązać tę zagadkę, ale pan Assange nie zagrał tej karty (a pan Mueller nigdy z nim nie przeprowadzał wywiadu).

Znalezione obrazy dla zapytania epstein zdjecia

W każdym razie rzekome samobójstwo pana Epsteina znów wstrząsnęło establishmentem. Wczorajszy szok był odczuwalny na scenie wiadomości w związku z brakiem informacji, które media zdołały wystraszyć w ciągu pierwszych dwudziestu czterech godzin na najbardziej oczywiste pytania. Jak piszę, wciąż nie ma „ostatecznej” przyczyny śmierci od nowojorskiego lekarza medycyny. Czego mogą szukać? Czy możemy powiedzieć, że są to oznaki walki sugerujące, że samobójstwo pana E. było wspomagane? Analiza chemiczna jego krwi? Kto wie, co powstrzymuje informacje? I nawet jeśli nie można wykazać nieuczciwej gry, ten podejrzany incydent rozprzestrzenia się coraz bardziej odium w całej oficjalności USA.

Znalezione obrazy dla zapytania epstein zdjecia

Tymczasem dowolna liczba zhańbionych urzędników federalnych, których czyny są bogato udokumentowane w aktach publicznych, pozostaje na wolności. Andrew McCabe, Bruce, Ohr, Peter Strzok, James Comey, John Brennan, James Clapper i wielu innych – kiedyś śmietanka wyższych szczebli władzy federalnej! Klęska Epsteina wywiera większą presję na Williama Barra, Johna Durhama i Michaela Horowitza, aby kontynuowali swoją pracę. Wszystkie te nierozwiązane tajemnice dają Amerykanom powód, dla którego chcą się uzbroić przeciwko lekkomyślnie zbuntowanemu i złowrogiemu rządowi.

 

zrodlo:https://kunstler.com/

zdjecia z internetu

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: