DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Morawiecki żeruje na osiągnięciach samorządów. Kampania wyborcza po PiSowsku  

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Morawiecki żeruje na osiągnięciach samorządów. Kampania wyborcza po PiSowsku  

Swego czasu na Facebooku pojawiło się zdjęcie Mateusza Morawieckiego, na którym premier trzyma ręce w kieszeniach. Podpis brzmiał: „Rzadkie zdjęcie Mateusza Morawieckiego trzymającego ręce w SWOICH kieszeniach”. I to by się zgadzało przy okazji obecnej kampanii wyborczej, gdy „podpina” się pod nieswoje i zupełnie nie PiSowskie osiągnięcia.

 

Morawiecki jeździ teraz dużo po Polsce i odwiedza co atrakcyjniejsze miejsca. O tej atrakcyjności decyduje racjonalna gospodarka miejscowych samorządów i to, że co roku miasta przeznaczają na nie duże pieniądze. Pewnie z tego powodu premier unika spotkań z władzami miast…

Radio Katowice SA@radiokatowice

Ponad 750 tysięcy złotych dotacji z rządowego programu otrzymał w ciągu ostatnich 3 lat Dom Seniora „” w Rudzie Śląskiej. Dziś podopiecznych placówki odwiedził premier Mateusz .

Zobacz obraz na Twitterze

Tak było właśnie podczas niedawnych odwiedzin w Tychach i Rudzie Śląskiej. Prezydenci obydwu miast w ogóle nie zostali poinformowani o wizycie szefa rządu, on sam natomiast – kandydujący wyborach do Sejmu z pierwszego miejsca listy PiS w okręgu katowickim – niespodziewanie odwiedził Dom Seniora Wigor w Rudzie Śląskiej.

Gospodarze miasta dowiedzieli się o wszystkim z sieci, gdzie pojawił się „wyprodukowany” przez kancelarię premiera filmik: widać na nim, jak szef rządu rozmawia z seniorami i jest informacja, że placówka korzysta z rządowego programu wsparcia seniorów, chociaż to właśnie miasto utrzymuje Dom Seniora Wigor.

LUCAS 🇪🇺 

„Wybory parlamentarne 2019. Premier Mateusz Morawiecki w ostatnich dniach odwiedził Tychy i Rudę Śląską. Odwiedził tam miejsca, na które co roku miasta przeznaczają duże pieniądze. Ale prezydentów o wizycie nikt nie powiadomił.”

LUCAS 🇪🇺

W tym roku na jego działalność zostanie przeznaczonych z miejskiego budżetu ok. 600 tys. zł. Rządowa dotacja to tylko 216 tys. zł.

PiS Wielkopolskie@PiS_Wielkopolsk

🎥 Chcemy żeby Nasza młodzież osiągała sukcesy na całym świecie, ale jednocześnie, żeby po prostu była dobrze ukształtowana i wychowana.
▶️„W zdrowym ciele zdrowy duch”‼ – powiedział premier Mateusz Morawiecki w .⚽️🥇🏆

Osadzony film

Nie inaczej było w Tychach, gdzie Morawiecki zawitał do Szkoły Mistrzostwa Sportowego, na rozwój której miasto rokrocznie przekazuje duże pieniądze. W 2018 roku było to 1,5 mln zł, a w tym roku ma to być aż 2,4 mln zł.

Twitter

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: