NA ŻYWO 21.00 - STREAM ALEKSANDER JABŁONOWSKI I JACK CALEIB - O ZGNILIŹNIE MORALNEJ W III R.P !!21 sierpnia 2019
13 godzin pozostało.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

Morawiecki żeruje na osiągnięciach samorządów. Kampania wyborcza po PiSowsku  

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

Morawiecki żeruje na osiągnięciach samorządów. Kampania wyborcza po PiSowsku  

Swego czasu na Facebooku pojawiło się zdjęcie Mateusza Morawieckiego, na którym premier trzyma ręce w kieszeniach. Podpis brzmiał: „Rzadkie zdjęcie Mateusza Morawieckiego trzymającego ręce w SWOICH kieszeniach”. I to by się zgadzało przy okazji obecnej kampanii wyborczej, gdy „podpina” się pod nieswoje i zupełnie nie PiSowskie osiągnięcia.

 

Morawiecki jeździ teraz dużo po Polsce i odwiedza co atrakcyjniejsze miejsca. O tej atrakcyjności decyduje racjonalna gospodarka miejscowych samorządów i to, że co roku miasta przeznaczają na nie duże pieniądze. Pewnie z tego powodu premier unika spotkań z władzami miast…

Radio Katowice SA@radiokatowice

Ponad 750 tysięcy złotych dotacji z rządowego programu otrzymał w ciągu ostatnich 3 lat Dom Seniora „” w Rudzie Śląskiej. Dziś podopiecznych placówki odwiedził premier Mateusz .

Zobacz obraz na Twitterze

Tak było właśnie podczas niedawnych odwiedzin w Tychach i Rudzie Śląskiej. Prezydenci obydwu miast w ogóle nie zostali poinformowani o wizycie szefa rządu, on sam natomiast – kandydujący wyborach do Sejmu z pierwszego miejsca listy PiS w okręgu katowickim – niespodziewanie odwiedził Dom Seniora Wigor w Rudzie Śląskiej.

Gospodarze miasta dowiedzieli się o wszystkim z sieci, gdzie pojawił się „wyprodukowany” przez kancelarię premiera filmik: widać na nim, jak szef rządu rozmawia z seniorami i jest informacja, że placówka korzysta z rządowego programu wsparcia seniorów, chociaż to właśnie miasto utrzymuje Dom Seniora Wigor.

LUCAS 🇪🇺 

„Wybory parlamentarne 2019. Premier Mateusz Morawiecki w ostatnich dniach odwiedził Tychy i Rudę Śląską. Odwiedził tam miejsca, na które co roku miasta przeznaczają duże pieniądze. Ale prezydentów o wizycie nikt nie powiadomił.”

LUCAS 🇪🇺

W tym roku na jego działalność zostanie przeznaczonych z miejskiego budżetu ok. 600 tys. zł. Rządowa dotacja to tylko 216 tys. zł.

PiS Wielkopolskie@PiS_Wielkopolsk

🎥 Chcemy żeby Nasza młodzież osiągała sukcesy na całym świecie, ale jednocześnie, żeby po prostu była dobrze ukształtowana i wychowana.
▶️„W zdrowym ciele zdrowy duch”‼ – powiedział premier Mateusz Morawiecki w .⚽️🥇🏆

Osadzony film

Nie inaczej było w Tychach, gdzie Morawiecki zawitał do Szkoły Mistrzostwa Sportowego, na rozwój której miasto rokrocznie przekazuje duże pieniądze. W 2018 roku było to 1,5 mln zł, a w tym roku ma to być aż 2,4 mln zł.

Twitter

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: