DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Giertych o śmierci Dawida Kosteckiego. Kompromituje TVP Info?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Giertych o śmierci Dawida Kosteckiego. Kompromituje TVPInfo?

Bokser Dawid Kostecki jeden z kluczowych świadków w sprawie tzw. afery podkarpackiej zmarł w zeszły piątek w Areszcie Śledczym w Warszawie -Białołęce. „Powiesił się na pętli z prześcieradła, leżąc w łóżku pod kocem” – poinformowała Służba Więzienna.

Udział osób trzecich wykluczono, lecz poniedziałkowa „Gazeta Wyborcza” podała, że samobójstwo to mogło zostać upozorowane.

Prokuratura Krajowa nie widzi potrzeby ponownego zbadania, czy Dawid Kostecki popełnił samobójstwo

Wcześniej dziennik ujawnił treść notatki służbowej jednego z prokuratorów prowadzących sprawę, z której wynika, że na szyi boksera znaleziono ślady przypominające takie „powstałe w wyniku wkłucia igły„. Ta uwaga miała później nie zostać wzięta pod uwagę przez biegłych – pisze gazeta.

Wiadomość GW zdementowała TVPInfo powołując się na słowa rzecznika Prokuratury Okręgowej w Warszawie i poinformowała, że obok bruzdy wisielczej na szyi Dawida Kosteckiego znaleziono jedynie dwa małe strupy, które nie wzbudziły podejrzeń przeprowadzających sekcję zwłok i że według śledczych było to prawdopodobnie ugryzienie owada.

Roman Giertych@GiertychRoman

TVP napisała, że ślady na karku Dawida Kosteckiego, które prokurator dokonujący oględzin zwłok zakwalifikował (według GW) jako ślady po igle, pochodzą od owada. To bardzo ciekawe skąd TVP posiada taką wiedzę? Bo śladu takiej teorii nie ma w materiale postępowania.

Radosław Poszwiński 🇵🇱@bogdan607

https://twitter.com/tvp_info/status/1160846378467233792?s=20 

portal tvp.info 🇵🇱

@tvp_info

Prokuratura: Biegli stanowczo wykluczyli, że są to ślady powstałe na skutek ukłucia, wkłucia lub nakłucia#wieszwięcej https://www.tvp.info/43903353/slady-na-szyi-dawida-kosteckiego-dwa-male-strupy 

Zobacz pozostałe Tweety użytkownika Radosław Poszwiński 🇵🇱

Miały powstać kilkadziesiąt godzin przed śmiercią mężczyzny. Sęk w tym, że informacja ta nie została potwierdzona w oficjalnym komunikacie prokuratury.

portal tvp.info 🇵🇱

@tvp_info

Prokuratura: Biegli stanowczo wykluczyli, że są to ślady powstałe na skutek ukłucia, wkłucia lub nakłucia https://www.tvp.info/43903353/slady-na-szyi-dawida-kosteckiego-dwa-male-strupy 

Ślady na szyi Dawida Kosteckiego. „Dwa małe strupy”

Śledczy uważają, że było to prawdopodobnie ugryzienie owada.

tvp.info

Roman@Roman_Patrzy

Jeśli kurwizja tak stanowczo i szybko zaprzecza, to znaczy, że coś jest na rzeczy. Skąd mają te informacje, Ziobro rozkazał wyciszać temat i uspokajać suwerena? To już trzecia śmierć zwiazana z „aferą podkarpacką”. Nie można tego odpuścić.

Zobacz pozostałe Tweety użytkownika Roman

Skąd więc telewizja publiczna czerpała taką wiedzę – nie wiadomo. Mecenas Roman Giertych – pełnomocnik rodziny zmarłego złożył wniosek o ponowną sekcję zwłok i na Twitterze dowodzi, że śladu takiej teorii nie ma w materiale postępowania.

Zbigniew Hołdys@ZbigniewHoldys

Bo owadów odsiadujących w celach długoletnie wyroki jest multum.

gazeta.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

na pierwszych stronach
%d bloggers like this: