M-forum A.V Live.

ARTYKUŁY PRASOWE , NIUS INFO , POLITYKA GOSPODARKA, POLSKA I ŚWIAT , FILMY , REPORTAŻE , STREAM LIVE

Czy siły specjalne Rosji maga wylądować na Ukrainie…….

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

Rosja może wylądować sił specjalnych na Ukrainie? | Krym, realia

Według ekspertów wojskowych Rosja może wylądować na Ukrainie sił specjalnych i przejąć Wyspę Węża na Ukrainie. A ten atak będzie z Morza Czarnego. Podczas parady floty czarnomorskiej w Sewastopolu Rosja pokazała statki i okręty podwodne uzbrojone w rakiety kalibru. Są w stanie trafić w cele na dystansie przekraczającym dwa tysiące kilometrów. A to oznacza, że ​​nie tylko Ukraina, ale prawie cała Europa jest w zasięgu wzroku. Jaką bronią pochwaliła się Rosja podczas parady na Krymie? Kogo uważasz za swojego głównego wroga w regionie Morza Czarnego? A kto jest gotowy przede wszystkim kierować zbrojną agresją?

Ukraina zmienia samoloty sowieckie na brazylijskie samoloty szturmowe? | Donbass Realities

Ukraińskie wojsko zainteresowane brazylijskimi samolotami Embraer. Delegacja, dowodzona przez dowódcę sił powietrznych, odwiedziła już ocean – skontrolowano szturmowców i zakłady produkcyjne. Co Ukraina może kupić za samoloty? Jak wykorzystają nową technikę? I dlaczego eksperci krytykują Embraer?

Na jakich warunkach Rosja zwróci Donbas? | Donbass Realities

Kolejny rozejm ogłoszono w Donbasie, a dowództwo prezydenta Zeleńskiego natychmiast po wyborach oświadczyło, że ma nadzieję rozmieścić żołnierzy nie tylko we wsi Ługańsk, ale wzdłuż całej linii rozgraniczającej. Czy warto czekać na szybki powrót okupowanych terytoriów pod kontrolą Ukrainy, jaką rolę może odegrać Wiktor Miedwieczuk w tym procesie i na jakich warunkach Rosja może dojść do pokoju?

 

zrodlo:Radio Swoboda Ukraina

 

 

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: