NA ŻYWO 21.00 - STREAM ALEKSANDER JABŁONOWSKI I JACK CALEIB - O ZGNILIŹNIE MORALNEJ W III R.P !!21 sierpnia 2019
13 godzin pozostało.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

ZBONIKOWSKI STARTUJE DO SENATU. ZAŁOŻYŁ KOMITET

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

Screenshot_5.jpg

Łukasz Zbonikowski chce wystartować w jesiennych wyborach do Senatu. Miesiąc temu został skreślony z listy PiS do Sejmu – informuje polsatnews.pl.

Zbonikowski miał startować do Sejmu z ósmego miejsca na toruńskiej liście PiS, ale został skreślony przez komitet polityczny partii. 

Polityk nie zamierza jednak rezygnować z kandydowania. Założył własny komitet i chce ubiegać się o mandat senatora. Niedługo ma rozpocząć zbiórkę 2 tys. podpisów, koniecznych do zatwierdzenia kandydatury.

Start Zbonikowskiego „odbywa się poza zgodą i akceptacją” PiS – oświadczył wicerzecznik partii Radosław Fogiel w rozmowie z portalem. 

„Jestem posłem PiS, czekam cały czas na decyzję władz centralnych i ogłoszenie list wyborczych. Nie mam żadnych informacji o moim losie. Rynsztokowe gazety nie są dla mnie źródłem wiedzy. Wszystkie inne scenariusze są na razie fantastyką” – powiedział Zbonikowski w rozmowie z polsatnews.pl.

W ubiegłym roku Sąd Okręgowy w Toruniu umorzył sprawę przeciwko Zbonikowskiemu o naruszenie nietykalności cielesnej żony. Poseł był oskarżony o to, że w lipcu 2016 r. miał szarpać kobietę i wykręcać jej ręce. Wcześniej, w pierwszej instancji, Zbonikowski został uznany za winnego, ale nie stwierdzono pobicia. 

PAP

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: