„W TVP artysta disco-polo śpiewa do małej dziewczynki: „Umiesz kręcić pupą. Fajnie ruszasz się, tak mówią”  – napisał internauta. „Tekst nadający się do burdelu ,a nie śpiewany do małej dziewczynki.KURSKI stacza się na dno z tą swoją burdelówą tv.” – skomentowała to jedna z osób.

„Że telewizja opłacana z naszych podatków puszcza taki szajs „kulturalny”, to już skandal sam w sobie. A scena z dziewczynką – poniżej krytyki. Nie wiedzą, co puszczają, czy ich to nie bulwersuje?”

Krzysztof #silnirazem@krzysztofsobcz7

Tymczasem w TVPiS „artysta” disco-polo śpiewa do małej dziewczynki: „Umiesz kręcić pupą. Fajnie ruchasz się, tak mówią.”

Osadzony film

Gwiazdor szokuje. W TVP śpiewał dziecku o pożądaniu i kręceniu pupą Fot: 

Radek Liszewski z zespołu Weekend został przez część internautów mianowany „dzbanem roku”. Wszystko przez to, że malutkiej dziewczynce śpiewał o kręceniu pupą i pożądaniu.
Władze TVP lubują się w disco-polo. Prezes Jacek Kurski głośno mówi o tym, że to jego ulubiony rodzaj muzyki, a na ekranach coraz częściej zobaczyć można gwiazdorów tego gatunku. Coraz więcej osób przyznaje – to muzyka dla ludu – prosta i do zabawy – czego chcieć więcej?

Koncert zespołu Weekend w Kielcach, w ramach Festiwalu Muzyki Tanecznej, przejdzie do historii. Show TVP nie będzie jednak pamiętane jako genialna impreza, a za kompromitujący występ Radka Liszewskiego.
Dziecko obiektem pożądania?
Cóż zrobił ten wybitny wokalista? Wyszedł w tłum bawiących się ludzi, podszedł do małej dziewczynki i zaczął śpiewać jej o kręceniu pupą i pożądaniu. A właściwie tym, że kilkuletnia blondyneczka właśnie się stała jego pożądania obiektem.

Nagranie szybko trafiło do sieci, a internauci podają je sobie i grzmią:

– Co za dzban!

– To przecież disco polo. Czego oczekujecie po „artystach” tego nurtu? Bo ja niczego.

– I to wszystko za abonament. Tak wygląda profesjonalna edukacja seksualna po pisowsku.

Wymogi gwiazdora disco polo to przegięcie
Liszewski się tłumaczy: fajna energia!
Panu Radkowi się oberwało, więc postanowił się wytłumaczyć. Wyjaśnienia udzielił Pudelkowi.

To był przypadek, po prostu podszedłem do ludzi, dziewczynka była wystraszona, chciałem, żeby się uśmiechnęła. Bez przesady. Równie dobrze mogłyby być to panie pod 70-tkę.  I to też można byłoby uznać za dziwne.

– powiedział, ale zapomniał, że jednak dziecko to nie dorosła kobieta, sorry.

Fajnie było w tych Kielcach, fajna energia, prawie miesiąc temu były wyprzedane bilety. Moc i energia! – dodał ucieszony.

A jak Wam podobał się jego występ? 

planeta.pl

PANIE KURSKI CZY TO NIE PAN WITAŁ SIĘ Z GWIAZDĄ NA TYM KONCERCIE ?