DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Samorządowcy z Podkarpacia do końca bronili Kuchcińskiego. Zwołali kuriozalną konferencję

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

– Czynienie zarzutu marszałkowi Sejmu Markowi Kuchcińskiemu, iż często podróżował w Bieszczady z wykorzystaniem transportu lotniczego, jest niesprawiedliwe i wynika ze złej woli – oświadczyli na konferencji prasowej samorządowcy z województwa podkarpackiego.  – Gdybym była żoną marszałka, też nie jechałabym w Bieszczady osłem lub dorożką – mówiła wójt gminy Cisna.

Konferencja samorządowców z Podkarpacia

Tuż przed ogłoszeniem przez Marka Kuchcińskiego decyzji o rezygnacji z funkcji marszałka Sejmu, słowa poparcia postanowili wyrazić przedstawiciele podkarpackich samorządów. – Mamy moralne prawo, aby w zaistniałej sytuacji udzielić wsparcia panu marszałkowi – oświadczyli.

Zebrani w Ustrzykach Dolnych samorządowcy przekazali, że dla mieszkańców tego regionu „było i jest bardzo ważne, że możemy bardzo często i na miejscu spotykać się z parlamentarzystami reprezentującymi nasze społeczności”. Wyjaśnili także, że marszałek Kuchciński był bardzo aktywny, odbywał dziesiątki spotkań w Polsce i za granicą, a mimo to znajdował czas, by wyjechać w Bieszczady. – Mieliśmy władzę na wyciągnięcie ręki – mówili.

– W sytuacji bardzo aktywnego modelu sprawowania urzędu przez marszałka pozostałoby mu tylko albo zrezygnować z funkcji, albo w Bieszczady nie przyjeżdżać – oświadczyli samorządowcy, zaznaczając jednocześnie, że nie było innej możliwości dotarcia na Podkarpacie, niż skorzystanie z rządowych samolotów.

– Mamy nadzieję, że to nasze wsparcie pomoże panu marszałkowi politycznie, ale i tak po ludzku. Panie marszałku, jesteśmy z panem – powiedział jeden z samorządowców.

Zasługi marszałka Kuchcińskiego

Samorządowcy z powiatów bieszczadzkiego, leskiego oraz sanockiego postanowili także przypomnieć kilka zasług marszałka Kuchcińskiego. Wychwalali go m.in. za wspólne obiady do hotelu z udziałem lokalnych polityków – za które marszałek płacił. – W schronisku zamawiał dla wszystkich pierogi i sam za nie płacił – wspominał jeden z lokalnych włodarzy. Zgodnie twierdzili, że wizyty marszałka były okazją do spotkania z mieszkańcami. Ostatni raz w Bieszczadach pojawił się po wyborach do europarlamentu, by „podziękować mieszkańcom za pójście do wyborów”.

Nie zabrakło też komentarza do doniesień o wspólnych podróżach z członkami rodziny i znajomymi. – Gdybym była żoną marszałka, też nie jechałabym w Bieszczady osłem lub dorożką – skonstatowała wójt gminy Cisna Renata Szczepańska. Przekonywała także, że Kuchciński pojawił się na jednym ze stoków narciarskich, by „zlustrować górę, na której od przeszło dwóch dekad chcemy wybudować wyciąg narciarski”.

Reakcja internautów

Nagle zwołana konferencja nie przeszła bez echa wśród internautów. Przypomniano m.in., że zdaniem samorządowców z Podkarpacia atak na Marka Kuchcińskiego to „atak na Bieszczady”.

\n"},"publicationId":{"type":"pulsembed","pulsembed":{"client":"54fe38a4-8ca3-4837-aae8-aa47fa6737d3","id":"1La8WdOzbn"}},"platform":{"code":"pulsembed"},"alignment":"center"}” data-run-module-isrun=”1″>

„Bieszczadzcy samorządowcy z PIS mówią, że ataki na ich kolegę są wredne, bo to fajny chłop, często do nich wpada i zapłacił kiedyś za pierogi dla wszystkich” – komentował jeden z użytkowników Twittera.

\n"},"publicationId":{"type":"pulsembed","pulsembed":{"client":"54fe38a4-8ca3-4837-aae8-aa47fa6737d3","id":"s72r699cO"}},"platform":{"code":"pulsembed"},"alignment":"center"}” data-run-module-isrun=”1″>

Inny internauta zwrócił uwagę, że samorządowcy przyznali się do korzystania ze służbowych aut do prywatnych celów. „Zgnilizna PiS sięga również dołów” – stwierdził.

\n"},"publicationId":{"type":"pulsembed","pulsembed":{"client":"54fe38a4-8ca3-4837-aae8-aa47fa6737d3","id":"SGMRKPUqy5"}},"platform":{"code":"pulsembed"},"alignment":"center"}” data-run-module-isrun=”1″>

Źródło: PAP, TVP In

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

na pierwszych stronach
%d bloggers like this: