M-forum A.V Live.

ARTYKUŁY PRASOWE , NIUS INFO , POLITYKA GOSPODARKA, POLSKA I ŚWIAT , FILMY , REPORTAŻE , STREAM LIVE …………………………………………………………. ZAŁÓŻ WŁASNE AUTORSKIE KONTO I PUBLIKUJ BEZ CENZURY FELIETONY ARTYKUŁY FILMY DOKUMENTY MATERIAŁY PRASOWE PRZEDRUKI

baner DAROWIZNA

Pilne! Brytyjskie wojsko wycofuje żołnierzy z Niemiec, do UK wróci 11 000 Brytyjczyków.

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

Brytyjczycy wycofują z Niemiec ponad 11 000 mężczyzn, kobiet i dzieci. Polska musi zacząć się zbroić.

Wojsko brytyjskie stacjonuje w Niemczech od 1945 r. Po upadku ZSRR w 1993 roku liczba żołnierzy została zmniejszona z 53 000 do 25 000. Rząd UK w 2010 r. postanowił, że całe wojsko zostanie usunięte z Niemiec do 2020 r.

Operacja Faran w pełnym natarciu — Wielka Brytania usuwa swoje wojska z Niemiec, sprowadza wszystkich żołnierzy, urzędników i ich rodziny z powrotem do UK. Nawet 150 rodzin tygodniowo wraca do UK.

Plan wycofania 20 000 żołnierzy brytyjskich z Niemiec został wprowadzony w życie przez Davida Camerona w 2010 r.

Wynajęto pociągi do transportu pojazdów pancernych do Wielkiej Brytanii, promy również zostały zarezerwowane do transportu rodzin, przez 4 lata wybudowano setki nowych domów dla powracającego wojska i ich rodzin.

 

zrodlo:https://dobryruch.co.uk/

One thought on “Pilne! Brytyjskie wojsko wycofuje żołnierzy z Niemiec, do UK wróci 11 000 Brytyjczyków.

  1. Nie pilnowani Niemcy są w stanie w parę tygodni przekierować całą swoją maszynę gospodarczą na zbrojenie. Wystarczy dobra propaganda i islamiści niemieccy dumnie w imię Boga pójdą wyrzynać niewiernych Słowian. Angole szukają oszczędności. Mają rację, bo po co mają stacjonować w Niemczech. Oni muszą budować flotę wojenną. Ale my nie musimy się obawiać. Mamy przecież wojska obrony terytorialnej i f16, a polskojęzyczni politycy przecież nie uciekną za granicę w wypadku wojny.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: