DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Kontrowersyjne zdjęcie Trumpa. Uśmiechnięty pozuje z dzieckiem, którego rodzice zginęli w strzelaninie

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Tydzień temu media obiegła informacja o tragicznej w skutkach strzelaninie w supermarkecie sieci Walmart w El Paso w Teksasie. Zginęło 20 osób, kolejne 26 odniosło rany. Donald Trump zaregował komentarzem na Twitterze: „to akt tchórzostwa” – napisał. Kilka dni po strzelaninie wybrał się do El Paso, żeby spotkać się z ofiarami. Od razu sprowokował nieprzychylne sobie komentarze.

Donald TrumpFoto: PAP
Donald Trump

Na Twitterze pierwszej damy USA Melanii Trump pojawiły się zdjęcia ze spotkania w szpitalu. Nie wpuszczono na nie mediów, tłumacząc, że to nie jest odpowiednia „okazja” do wykonywania zdjęć.

Na jednej z fotografii widzimy uśmiechniętą parę prezydencką – Donald Trump podnosi kciuk do góry, Melania trzyma na rękach małego chłopca. Dwumiesięczny Paul był świadkiem strzelaniny, zginęli w niej jego rodzice. Mama osłaniała go własnym ciałem, a tata próbował ratować ich oboje przed kulami napastnika. Chłopca do szpitala, ponoć na prośbę samego prezydenta, przywiózł wujek.

Zobacz obraz na Twitterze
Zobacz obraz na Twitterze
Zobacz obraz na Twitterze
Zobacz obraz na Twitterze

Dziennikarz stacji ABC rozmawiał z dziadkiem chłopca, do którego przyszli ludzie Trumpa i zaprosili go na spotkanie w szpitalu. Dziadek odmówił – powodów nie znamy – dlatego małemu Paulowi towarzyszy wujek. Na zdjęciu stoi obok i, według informacji z otoczenia Trumpa, jest wielkim zwolennikiem jego polityki. Podobne poglądy miał mieć jego tragicznie zmarły brat.

Komentarze pod zdjęciem nie pozostawiają wątpliwości – niewielu uwierzyło w słowa brata zmarłego w strzelaninie ojca dwumiesięcznego Paula. A uśmiechy na twarzach prezydenckiej pary wydają się co najmniej niestosowne.

„Nie macie wstydu”, „Nie można upaść niżej”, „Uśmiechają się w towarzystwie ofiar, jak socjopaci”, „Ameryka musi się uwolnić od prezydenta, któremu brak empatii” – to tylko niektóre z komentarzy. Jeden z komentujących napisał: „Jest mi wstyd, kiedy patrzę na wasze uśmiechnięte twarze i podniesiony kciuk prezydenta. Wykorzystaliście ofiary, użyliście ich jak rekwizytów”.

Internauci zwracają też uwagę na brak empatii prezydenckiej pary. Chłopczyk ma połamane palce u ręki (doszło do tego, kiedy upadło na niego ciało jego matki), przechodzi rekonwalescencję, a Trumpowie wzywają go do szpitala, żeby zrobić sobie z nim zdjęcie.

„Guardian” podaje, że prezydent USA ostatecznie nie spotkał się z żadnym z poszkodowanych w strzelaninie. Trzy osoby nie mogły przyjąć wizyty z uwagi na stan zdrowia lub nieznajomość języka angielskiego, a pięć miało odmówić spotkania z Trumpem.

Pracownicy szpitala w rozmowie z mediami informowali o wyjątkowym braku empatii ze strony prezydenta USA.

Strzelanina w El Paso – sprawcę ujęto

W sobotę wieczorem 21-letni Patrick Crusius otworzył ogień na terenie centrum handlowego w El Paso, zabijając 20 osób i raniąc 26. Sprawcę ujęto.

Amerykańskie ministerstwo sprawiedliwości chce ustalić, czy strzelanina stanowiła przestępstwo popełnione z nienawiści w związku z odkryciem rasistowskiego, antyimigranckiego „manifestu”, jaki został zamieszczony w internecie na krótko przed atakiem – przekazał w niedzielę prokurator federalny John Bash.

Rihanna krytykuje politykę Donalda Trumpa po strzelaninie w El Paso

Gwiazda zwróciła uwagę, że choć Trump nazwał ten atak „aktem tchórzostwa”, jego polityka i postawa wspierają takie zachowania.

„W twoim kraju w ostatnim czasie miały miejsce dwa ataki terrorystyczne, w wyniku których zginęło prawie 30 niewinnych ludzi. Stało się to zaledwie kilka dni po kolejnym ataku terrorystycznym w Kalifornii, gdzie terrorysta mógł LEGALNIE kupić karabin (AK-47) w Vegas, a następnie pojechać z nim na festiwal żywności, gdzie pozbawił życia 6 osób, w tym niemowlę!” – pisze Rihanna na swoim Twitterze.

„Wyobraź sobie świat, w którym łatwiej jest zdobyć AK-47 niż WIZĘ! Wyobraź sobie świat, w którym buduje się mur, aby zatrzymać terrorystów W AMERYCE! Składam modlitwy i najgłębsze kondolencje dla rodzin i bliskich wszystkich ofiar z Teksasu, Kalifornii i Ohio! Tak mi przykro z powodu Waszej straty! Nikt nie zasługuje na taką śmierć! NIKT” – dodaje artystka.

Rihanna

@rihanna

https://twitter.com/realdonaldtrump/status/1157868518823596032 

Zobacz obraz na Twitterze

Donald J. Trump

@realDonaldTrump

Today’s shooting in El Paso, Texas, was not only tragic, it was an act of cowardice. I know that I stand with everyone in this Country to condemn today’s hateful act. There are no reasons or excuses that

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

One thought on “Kontrowersyjne zdjęcie Trumpa. Uśmiechnięty pozuje z dzieckiem, którego rodzice zginęli w strzelaninie

  1. wszyscy tacy wysocy ludzie pojawiają się tam,jakby nigdy nic,by pokazać,ze się troszczą itd,grają idiotów tylko,robią wszystko na pokaz i aby ludziom się przypodobać aby na nich głosowali,następne wybory i zaraz będzie,że oni byli tam i tam,zrobili to i tamto,ludzie uwierzą

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

na pierwszych stronach
%d bloggers like this: